Susisiekite su mumis

Dokumentų tvarkymo sprendimai

Spausdinimas biuro reikmėms

Organizacijos veikloje reikalingas efektyvus ir saugus dokumentų tvarkymas. Siekdama padėti pasiekti didesnį produktyvumą ir sklandesnį darbą, „Sharp“ siūlo į vartotojus orientuotų daugiafunkcių aparatų asortimentą.

Jie ne tik taupo energijos sąnaudas ir padeda sumažinti išlaidas, bet siūlomi priedai patenkina augančius poreikius. Be to, su patentuotos „Sharp OSA“ programinės įrangos platforma Jūsų daugiafunkcis aparatas tampa integruotu centru įvairioms užduotims įmonės veikloje atlikti.

Taigi nesvarbu, ar ieškote būdų, kaip sutaupyti, naudojant biuro įrangą, ar našių darbo priemonių, „Sharp“ gali pasiūlyti biuro veiklos sprendimą, kuris atitiks Jūsų poreikius.

Gamybinis spausdinimas

Šie spartūs spalviniai ir nespalviniai daugiafunkciai aparatai idealiai tinka įmonių reprografijos skyriuose (CRD), spaustuvėse ir nesudėtingose gamybinio spausdinimo aplinkose. Jie – patvarūs, patikimi ir stebėtinai taupūs, taip pat pasižymintys didelių apimčių spausdinimo pajėgumais su dideliu priedų pasirinkimu.

Be to, įvairios automatinių nustatymų funkcijos užtikrina, kad šie įrenginiai užtikrintų pastovią aukštą kokybę.

Optimizuoti programinės įrangos sprendimai

 • Optimizuoti programinės įrangos sprendimai

  Verslas turi nuolat optimizuoti savo veiklą – nesvarbu, su kokiais iššūkiais jie besusidurtų. Sukurti remiantis laiko patvirtintomis „Sharp“ daugiafunkcių spausdintuvų stiprybėmis, mūsų optimizuoti programinės įrangos sprendimai sukurti padėti jums sumažinti spausdinimo ir kopijavimo išlaidas, efektyviau naudotis resursais , lengviau kurti ir patekti prie dokumentų bei užtikrinti, kad veiksmai bus visada kontroliuojami ir saugūs.

 • Išeigos valdymas

  Verslas nuolat patiria spaudimą nuolat išgauti kuo daugiau naudos iš savo turimo turto – kuo greičiau ir efektyviau. Tačiau negalite valdyti savo išlaidų, jei jų nepamatuojate. Taigi „Sharp“ optimizuoti spausdinimo sprendimai padės jums veiksmingai stebėti ir valdyti naudojimąsi spausdinimo ir kopijavimo funkcijomis, kad galėtumėte stebėti ir susigrąžinti išlaidas, išvengti nesankcionuoto naudojimosi ir švaistymo bei taupyti resursus ir laiką.

 • Dokumentų gavimas

  Tikrąją dokumentų kainą parodo ne jų gamybos, o tvarkymosi su jais kaina. Kiekvieną kartą, kai reikia atlikti veiksmus su dokumentais – nesvarbu, ar reikia juos tvarkyti, žymėti, užpildyti, platinti, atgauti ar pakartotinai panaudoti – darbo srautas apsunkinamas. „Sharp“ optimizuoti nuskaitymo sprendimai, pasitelkus laiką ir išlaidas taupančius automatizuotus procesus, suteikia jums visišką kontrolę, taigi galite efektyviai tvarkyti, laikyti dokumentus bei jais dalintis, nepriklausomai nuo jų sukūrimo ar naudojimo būdo.

 • Mobiliosios taikomosios programos

  Verslo greitis įgauna vis didesnį pagreitį, ir žmonės nori prieiti prie informacijos per įvairiausius mobiliuosius įrenginius, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus arba planšetinius kompiuterius. „Sharp“ optimizuoti mobiliųjų įrenginių sprendimai jūsų darbuotojams suteikia galimybę greitai – kur jie bebūtų ir ką bedarytų – prisijungti prie biuro įrenginių, kad negaišdami laiko, paprastai ir saugiai spausdintų, nuskaitytų dokumentus arba jais pasidalintų iš bet kurio modernaus mobiliojo įrenginio.

 • Dokumentų valdymas ir darbo srautas

  Informacija yra kiekvienos organizacijos šerdis, kadangi kuo dargiau žinome, tuo geresni esame. „Sharp“ sukurti „Optimised Workflow Solutions“ padeda sumažinti išlaidas ir supaprastinti pasikartojančių užduočių atlikimą, taip leisdami atkurti jūsų verslo produktyvumą, kurio jums reikia siekiant pelno augimo ir jį toliau išlaikant. Mūsų debesų technologijos ir pastatų sprendimai užtikrina, kad verslui svarbi informacija būtų prieinama bet kuriuo laiku ir iš beveik kiekvieno įrenginio, o tai palengvina sprendimų priėmimą ir prideda bendradarbiavimui tarp darbo grupių ir jų viduje produktyvumo.

 • Įrenginių valdymas

  Labiau nei bet kokia kita biuro įranga, spausdintuvai, kopijuokliai ir daugiafunkciai spausdintuvai reikalauja nuolatinio dėmesio – net jei tereikia rūpintis dažų ir popieriaus tiekimu. Kai tik ši įranga tampa neprieinama, dešimtys darbuotojų tampa apriboti.  „Sharp“ sukurti „Optimised Managing Solutions“ specialiai sukurti palengvinti jūsų parko daugiafunkcių spausdintuvų valdymo naštą, taip palengvinant darbą ir sumažinant eksploatacines savininko išlaidas. Maksimaliai sumažėja trikdžių, prastovų, o produktyvumas kiekvienoje kompanijos darbo grupėje išlaikomas.

 • Gamybiniai sprendimai

  Jūsų spaustuvė turi dirbti efektyviai, kad patenkintumėte savo klientų poreikius, nesvarbu, su kokiais sunkumais jie susiduria. Mūsų papildomai siūlomi darbo sprendimai, naudojami greitų „Sharp“ įrenginių stiprybių pagrindu, maksimaliai padidina Jūsų spaustuvės pajėgumą, išnaudojant spaudos paruošimo ir spalvų tvarkymo funkcijas, kurios yra integruotos mūsų įrangoje. Su šiais sprendimais galima atlikti greitus pataisymus, padidinti laiką, per kurį Jūsų operatorius turi sureaguoti ir išvengti brangiai atsieinančių klaidų.

Vertikalioji rinkodaros sistema

 • Vertikalioji rinkodaros sistema

  „Sharp“ siūlo platų produktų asortimentą valstybinėms įstaigoms, švietimo institucijoms, sveikatos priežiūros įstaigoms ir įvairioms komercinėms rinkoms. Pasitikėdami „Sharp“ gausite lūkesčius pateisinantį atsakomąjį ryšį ir poreikius atitinkančius produktus.

 • Valdymo institucijos

  Kaštų mažinimas ir produktų patikimumas yra esminiai faktoriai valstybės institucijų rinkoje. „Sharp“ siūlo platų aukštųjų technologijų produktų asortimentą, kuriuos galima panaudoti valstybės institucijose.

  „Sharp“ padeda valstybės ir vietos valdžios institucijoms laikytis saugumo reikalavimų su mūsų apdovanojimus pelniusiais daugiafunkciais aparatais, kuriuose įdiegta dokumentų apsauga ir pažangios saugumo funkcijos, tarp kurių yra ir patogi nuomos pabaigos funkcija, perrašanti visus duomenis, įskaitant dokumentų kaupimo, vartotojo, darbo eigos duomenis, datas ir adresų knygeles.

 • Švietimas

  Kopijavimo centrams, atskiriems skyriams ir bibliotekoms reikalingas dokumentų tvarkymas ir kontrolė. Skaičiuodamos išlaidas spausdinimui ir atsisakydamos atskirų spausdintuvų, pakeičiant juos efektyvesniais daugiafunkciais aparatais, mokyklos gali sumažinti spausdinimo apimtis, išlaidas spausdinimui ir skatinti tvarumą. „Sharp“ daugiafunkciai aparatai saugo studentų darbus, naudojant naudotojų paskyrų slaptažodžius, naudotojų / grupių profilius, slaptažodžius ar išorinių naudotojų paskyras, laikomas LDAP protokolo ar atvirosios direktorijos serveryje.

 • Teisė

  Teisės sferoje dokumentų tvarkymas ir klientų konfidencialumas ypač svarbūs. „Sharp“ padeda teisininkų firmoms apsaugoti įrašus apie klientus su mūsų apdovanojimus pelniusiais daugiafunkciais aparatais, kuriuose įdiegta dokumentų apsauga ir pažangios saugumo funkcijos, tarp kurių yra ir patogi nuomos pabaigos funkcija, perrašanti visus duomenis, įskaitant dokumentų kaupimo, vartotojo, darbo eigos duomenis, datas ir adresų knygeles.

 • Sveikatos apsauga

  Sveikatos apsaugos sferoje pacientų slaugymas ir išlaidos yra nepaprastai svarbūs. „Sharp“ siūlo platų aukštųjų technologijų produktų asortimentą, kuriuos galima panaudoti ligoninių priimamuosiuose, palatose, administracinėse patalpose ir mokymo aplinkoje. Pripažinti kaip vieni iš dokumentų apsaugos lyderių, „Sharp“ daugiafunkciai aparatai užtikrina, kad pacientų bylos būtų laikomos saugiai.

 • Apgyvendinimas ir maitinimas

  „Sharp“ siūlo aukštųjų technologijų produktus naudoti registratūrose, susirinkimų salėse ir administracinėse patalpose, kurie gali padidinti siūlomų paslaugų vertę ir generuoti apyvartą apgyvendinimo ir maitinimo sferoje.

  Pažangios, bet tuo pačiu paprastai naudojamos „Sharp“ daugiafunkcių aparatų funkcijos suteikia galimybę svečiams siųsti ir priimti faksogramas, spausdinti dokumentus iš USB laikmenos ir skenuoti į el. paštą, faksą ar FTP. Registratūros darbuotojai gali lengvai skenuoti ir persiųsti sąskaitų bei čekių kopijas el. paštu. Be to, nepamirškite maitinimo personalo viešbučiuose: su mūsų įranga galite atspausdinti restorano ir banketo salės meniu korteles kada tik prireikia.

 • Įmonės

  Įmonės ir bendrovės pasikliauna „Sharp“ daugiafunkciais aparatais, rengdamos ataskaitas, gamindamos bukletus ir rengdamos pristatymus, kurie yra kokybiški ir profesionaliai atlikti. Daugiafunkcis aparatas yra natūrali tarpinė grandis tarp informacijos ir to, kaip žmonės ją faktiškai naudoja. Būtent todėl „Sharp“ siūlo visapusišką apsaugos paketą, skirtą tam, kad mūsų klientai turėtų patikimą priemonę apsaugoti konfidencialią informaciją. Tenkindama  daugelio įmonių reikalavimus, „Sharp“ suderina pirminį kodavimą su daugybiniu duomenų perrašymu, taip suteikdama aukštesnį saugumo lygį, negu daugelis šiuo metu kitų gamintojų naudojamų kitokių procesų.