Susisiekite su mumis

Prisijunkite prie mūsų ISE 2017

Nuo vasario 7 iki 10 d. aplankykite mus ISE 2017 „Amsterdam RAI“, 12 salėje, prie E76 stendo, ir susipažinkite su mūsų išplėstu produktų portfeliu.

Mes būsime ISE 2017, kur atidengsime šydą nuo mūsų įspūdingų naujųjų produktų 2017-iesiems ir tolesniems metams! Kartu pateiksime daug siurprizų ir supažindinsime su mūsų išplėstu produktų portfeliu, kurį galėsite išbandyti patys.

Mes taip pat pateiksime interaktyvias demonstracijas gyvai, kad galėtume parodyti, kaip bendradarbiavimas su mumis gali atverti paslėptą potencialą dirbant su klientais mokymų, korporacijos, mažmeninės prekybos ir renginių srityse.

Norėdami gauti nemokamą bilietą į ISE 2017, spustelėkite ant nuorodos toliau  ir registruokitės – nepamiršdami panaudoti mūsų unikalaus kodo: 703791.

„Sharp“ ISE 2017 skaitmeninių ženklų partneris

Kalbant apie ISE 2017, mes su džiaugsmu dirbame su „CityMeo“, mūsų skaitmeninių ženklų partneriu, kad toliau stiprintumėme savo skaitmeninių ženklų pasiūlymą.

„CityMeo“ teikia lengvai naudojamą skaitmeninių ženklų pasiūlymą, kuris supaprastina jūsų bendravimo būdą. Tai yra debesų kompiuterija paremta platforma, suteikianti daugybę funkcijų, įskaitant kūrimo įrankį, turinio atnaujinimus gyvai, transliavimą su kontekstu ir bendro ekrano valdymo sąsają. Integruota tikro laiko analizė leidžia preciziškai stebėti jūsų bendravimą iš bet kur ir iš visų jūsų prietaisų, įskaitant planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Apmokymai tetrunka keletą minučių, net jei naudotojai nėra technikos specialistai.

Kategorijos: skaitmeniniai ženklai; gyvenamasis; komercinis

Svetainė: www.citymeo.io

Pateikite užklausą susitikti su vienu iš mūsų vizualinių sprendimų ekspertų

Pateikite užklausą asmeniškai susitikti su mūsų ekspertais, kad išsiaiškintumėte, kaip galite pagerinti savo klientų integraciją ir produktyvumą. Užpildykite formą, ir mūsų komandos narys su jumis susisieks.

loading