Susisiekite su mumis

Didelio našumo spausdintuvai ir spausdinimo biuro reikmėms sprendimai

Kokie jūsų lūkesčiai iš spausdintuvo biuro reikmėms? Greitis? Paprastas naudojimasis? Patikimumas? Galimybė rinktis užbaigimo įrangą? Ko jums - ar Jūsų komandai - bereikėtų, tarp mūsų naujausių spausdinimo biuro reikmėms sprendimų  rasite būtent tai, ko ieškote.

Vidutinės ar didelės darbo grupės apsidžiaugs mūsų siūlomu žemesnės klasės spausdintuvų įmonėms asortimentu už prieinamą kainą. Kartu su mūsų dideliu galingų daugiafunkcių spausdintuvų ir programinės įrangos sprendimų pasirinkimu kiekvienam jūsų komandos nariui jie suteikia galimybę paprastai naudotis reikiamomis spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo funkcijomis plius užtikrinamas didelis popieriaus tiektuvų ir užbaigimo įrenginių pasirinkimas. Kai turite tiek galimybių rinktis, tikrai rasite patį geriausią spausdintuvą savo biurui, kuris atitiks jūsų poreikius.

Jei vadovaujate smulkiai ar vidutinio dydžio įmonei arba tiesiog norite daug vietos neužimančio daugiafunkcio spausdintuvo asmeniniam naudojimui, žvilgtelėkite į mūsų spausdintuvus mažiems biurams bei daugiafunkcius spausdintuvus su universaliais skeneriais. Kaip ir su kitais mūsų spausdinimo biuro reikmėms sprendimais, gausite gerokai daugiau, negu tikitės iš eilinių lazerinių spausdintuvų biuro reikmėms. Net ir žemesnės klasės modeliai sukurti taip, kad užtikrintų kokybę, patikimumą, saugumą ir paprastą naudojimą. 

Mažai energijos naudojanti konstrukcija

Mes labai rimtai žiūrime į pareigą tausoti aplinką. Tad, jei ieškote spausdintuvo savo biurui, kuris naudotų mažai energijos ir paliktų negilų anglies pėdsaką, „Sharp“ jau turi idealų sprendimą jums.

Galingos produktyvumą didinančios programos

„Sharp“ spausdintuvai biuro reikmėms yra suderinti su vis didėjančiu optimizuotų programinės įrangos sprendimų ir produktyvumą didinančių programų asortimentu, tokių kaip skenavimas ir failų saugojimas. Tad jie ne tik patenkina visus jūsų šiandieninius poreikius, bet ir pajėgia prisitaikyti prie būsimų iššūkių.

Mobiliosios darbo jėgos palaikymas

Net ir mūsų spausdintuvai mažiems biurams yra pritaikyti prie jūsų darbo įpročių. Kolegos ir svečiai gali patenkinti atsispausdinti ar nusiskenuoti dokumentus, įkišę USB atmintinę ar paprastai prisijungdami mobiliaisiais  įrenginiais.