Susisiekite su mumis

Apie „Sharp“

Nuo pat įsikūrimo 1912 metais „Sharp“ korporacija nuolatos kūrė inovacijas įvairiuose produktų kategorijose, siūlydama originalius produktus nuo „Ever-Sharp“ mechaninių pieštukų, iš kurių ir kilo kompanijos pavadinimas, iki pirmųjų japoniškų radijo aparatų ir televizorių sukomercinimo, pirmųjų pasaulyje LCD elektroninių kalkuliatorių, masinės saulės elementų gamybos ir „AQUOS LCD TV“ kūrimo bei platinimo.

Mūsų kompanija šiuo metu siūlo gausybę rinkoje pirmaujančių B2B (verslas verslui) produktų, tarp kurių yra ir apdovanojimus pelnę dokumentų tvarkymo sprendimai, apimantys plačią daugiafunkcių spausdintuvų ir sprendimų pasiūlą; pažangiausi vaizdo sprendimai reklaminėms prekybos zonoms ir interaktyviosios lentos; taip pat elektroninės kasos sistemos skirtos naudoti vertikaliojoje rinkodaros sistemoje.

Vadovaudamasi kompanijos credo „Nuoširdumas ir kūrybingumas“ ir būdama produktų bei paslaugų novatorė, „Sharp“ siekia tapti vienetine kompanija, kuriančia XXI a. gyvenimo stilių, savo klientams suteikianti daugiau nei atskiri produktai ir jų galimybės. Mes žadiname naujas idėjas su technologijomis ir dėl to samdome tokią komandą, kuri atitiktų keliamas ambicijas ir dirbtų nepriekaištingai.

Sharp is dedicated to improving people's lives through the use of advanced technology and a commitment to innovation, quality, value, and design. We invite you to find out more about us, the value we place upon our on-going commitment to strong business ethics, and the numerous awards won by our innovative products.

Apie kompaniją

„Sharp Electronics“ – kompanija, kuri visame pasaulyje pagarsėjusi unikaliais, vienetiniais elektroniniais produktais ir sprendimais – mūsų didžiausias iššūkis yra sukurti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio laiko, pasiūlant produktus, kurie gali praversti žmonėms darbe, namuose ir visose tarpinėse srityse. „Sharp“ produktai verslui gali padidinti produktyvumą ir sumažinti išlaidas, o „Sharp“ buitinė elektronika – skatinti pasitenkinimą, padidinti komfortą ir atverti naujus horizontus.

„Sharp“ produktai sukurti padėti atskiriems žmonėms, šeimoms ir įmonių komandoms lengvai palaikyti ryšį, bendrauti aiškiai ir kaip niekad anksčiau išlaisvinti kūrybiškumą. „Sharp“ siekia gerinti žmonių gyvenimą per pažangias technologijas ir savo dėmesį telkia į naujoves, kokybę, vertę ir dizainą.

Mūsų varomasis principas yra „Nuoširdumas ir kūrybingumas“, kuris siejasi su aiškiu tikslu – gerinti žmonių gyvenimą, diegiant pačias naujausias technologijas. Iš to gaunasi ne tik unikalūs, novatoriški produktai, kurie atitinka mūsų moto „Mes kuriame tokius produktus, kuriuos kiti kopijuoja!“,
bet tuo pačiu formuojame naują gyvenimo būdą XXI amžiuje.

 

Infrastruktūra Europoje:

Kompanijos padaliniai:
3 kompanijos padaliniai didžiausiuose miestuose:
Londone: „Sharp Information Systems Europe“ ir būstinė Europoje
Hamburge: „Sharp Energy Solutions Europe“

Pardavimo padaliniai:
Europoje yra 17 pardavimo bazių

Gamyba / laboratorijos:
4 gamyklos Europoje

Kompanijos filosofija ir vertybės

Kompanijos filosofija 
Mes nesiekiame tiesiog plėsti kompanijos. Mes labiau orientuojamės į unikalių, novatoriškų technologijų naudojimą, kad prisidėtume prie viso pasaulio žmonių kultūros, gerovės ir suteiktume jiems naudos.
Mūsų korporacija siekia augti kartu su savo darbuotojais, skatinti ir padėti jiems išnaudoti visą savo potencialą ir gerinti gyvenimo kokybę.
Mūsų būsima sėkmė tiesiogiai priklauso nuo mūsų klientų, atstovų, partnerių... iš esmės, visos „Sharp“ šeimos sėkmės.

Vertybės

„Sharp“ korporacija iškelia dvi pagrindines idėjas:

„Nuoširdumas ir kūrybingumas“

Iškėlę šiuos idealus, sugebame gauti tikro pasitenkinimo iš savo veiklos, tuo pačiu reikšmingai padėdami visuomenei.

Nuoširdumas yra viena iš fundamentaliųjų žmonijos vertybių
... visada būkite nuoširdūs.

Kūrybingumas skatina pažangą
... niekada nepamirškite poreikio kurti naujoves ir tobulėti.

Harmonija neša stiprybę
... pasitikėkite vieni kitais ir dirbkite išvien.

Mandagumas –  didelis privalumas
... visada būkite malonūs ir pagarbūs.

Drąsa – tai pilnaverčio gyvenimo pamatas
... pozityviai priimkite visus iššūkius.

Mūsų manifestas

Nuo pat pradžių originalumas buvo varomoji „Sharp“ jėga. Mūsų įkūrėjo Tokuji Hayakawa įkvėpta nuoširdumo bei kūrybiškumo dvasia ir toliau išlieka mūsų varikliu šiandien.

Viskas, ką darome, yra sutelkta į tai, kaip įgyvendinti naujus sprendimus, kuriančius modernią gyvenseną, mąstyseną ir būtį.

Mūsų misija – kurti originalias technologijas, kurios pagerintų gyvenimo kokybę bei skatintų individualią ekspresiją. Mes kuriame įkvepiančius ir novatoriškus sprendimus, suteikiančius galimybę jums būti savimi.

„Sharp“: tokie pat originalūs, kaip ir jūs

„Sharp“ kompanijoje svarbiausi – klientai.

Visa mūsų kūryba gimė galvojant apie jus: jūsų poreikius, jūsų svajones ir troškimus. Mes pateikiame sprendimus, kurių jūs ieškote tiek namuose, tiek organizacijoje.

Visada pradedame nuo apmąstymų, kaip mūsų produktai ir sprendimai pravers žmonių gyvenime bei darbe. Mus į priekį stumia ne technologijos, o tai, kaip technologijos pasitarnauja gerinant jūsų ir visų kitų gyvenimą.

Kol dar žmonės turės vilčių, vizijų ir idėjų, tol „Sharp“ jiems tarnaus, kurdami jas įgyvendinančius produktus ir paslaugas.

Yra tik vienas „Sharp“.
Yra tik vienas jūs.
Būkite originalūs.

Karjera

Mūsų kompanijoje yra daugybė įdomių pareigybių, kuriose galite siekti aukštumų. Tai gali būti viena iš pagalbos klientams komandų arba pozicijos specialistams ar vadovams. Jei Jūs nestokojate ambicijų ir norite tapti mūsų šviesios ateities dalimi, mes norime sulaukti iš Jūsų žinių.

„Sharp“ siekia skatinti lygias teises ir, rinkdamasi ir samdydama darbuotojus, nieko nediskriminuoti.
Galime užtikrinti, jog nė su vienu kandidatu ar esamu darbuotoju nebuvo elgiamasi – tiesiogiai ar netiesiogiai – prasčiau dėl jų amžiaus, rasės, negalios, lyties, vedybinės padėties, religijos, tikėjimo ar lytinės orientacijos.

Spaudos atstovų centras

„Sharp“ spaudos atstovų centras pateikia naujausias „Sharp Europe“ produktų ir verslo naujienas. Norėdami eiti prie naujausių pranešimų, spustelėkite „Press Releases“ (spaudos pranešimai).

Jeigu esate žurnalistas, turintis klausimų „Sharp“, parašykite el. laišką „Sharp“ Europos viešųjų ryšių vadovui.​ 

Sharp pasaulyje