Susisiekite su mumis

Biuro spausdintuvai

Sumanu. Paprasta. Saugu.

Keiskite savo darbo būdą su mūsų naujos kartos DFS

„Sharp“ technologija iš esmės keičia mūsų bendravimo būdą, labai panašiai kaip ir asmeniniai išmanieji įrenginiai. Naujausias „Sharp“ A3 ir A4 spalvotų bei nespalvotų biuro spausdintuvų ir daugiafunkcių spausdintuvų (DFS) asortimentas pasižymi tokiu pačiu intuityviu naudojimo paprastumu, sumaniu paprastu jungiamumu ir pastangų nereikalaujančiu mobilumu. Jie veikia kaip sklandus, saugus ir keičiamo dydžio informacijos centras, galintis augti drauge su jūsų verslu.

Jie ne tik apima patobulintų funkcijų rinkinį bei pažangias funkcijas, kurios padeda jums dirbti lanksčiau ir našiau, tačiau jie taip pat suteikia paprastą būdą kurti, naudotis ir dalintis visa reikiama informacija. Mūsų sprendimai įvertinti prestižiniais pramonės apdovanojimais, tokiais kaip „Buyers Lab Pacesetter“ apdovanojimas už naudojimo paprastumą, 2019-ųjų „Copier MFP Line“ apdovanojimu, taip pat keturiolika „Winter 2020 Pick Awards“ apdovanojimų - daugiausiai iš visų gamintojų daugiafunkcių kopijavimo aparatų kategorijoje.

Saugu: visiška apsauga kaip standartas

Apsaugokite savo vertingą informaciją užtikrindami karinio lygio saugumą. „Sharp“ biuro spausdintuvai automatiškai šifruoja visus duomenis ir tinklo ryšį, kad užkirstų kelią neteisėtai prieigai arba piktavališkai vagystei. Jums taip pat nereikia nerimauti, kad jie bus panaudoti kaip vartai norint įsilaužti į jūsų tinklą, kadangi spausdintuvai gali akimirksniu užblokuoti prieigą iš neįgaliotų programų arba įrenginių. O jų pažangi atsikūrimo technologija užtikrina, kad įvykus problemai sistemos gali būti saugiai atkurtos.

Paprasta: viskas, ką jums reikia daryti

Kodėl viską daryti sudėtingiausiu būdu? „Sharp“ biuro spausdintuvai sukurti gyvenimui palengvinti. Galite kurti aukštos kokybės dokumentus dideliu greičiu išvengdami bereikalingo laukimo. Jūsų DFS atsibus, kai aptiks, kad artėjate prie jo, ir galėsite papildyti rašalo ir popieriaus nesustabdydami kopijavimo arba spausdinimo užduočių. Nėra jokių sudėtingų parametrų arba valdiklių, kadangi viską galima lengvai pasiekti dideliame pritaikomame jutikliniame ekrane. Galite netgi patikrinti DFS būseną greitai žvilgtelėję į būsenos ryšio juostą. Taigi galite greitai bei veiksmingai kurti, naudoti ir dalintis visa reikiama informacija.

Sumanu: dirbkite savaip

Pažangus „Sharp“ biuro spausdintuvų suderinamumas reiškia, kad galite dirbti lanksčiai bet kuriuo metu būdami bet kurioje vietoje ir išspausti daugiausią galimą vertę, iš kiekvienos dienos. Tiesiog prisijunkite belaidžiu būdu naudodami bet kokį įrenginį, siųskite užduotis spausdinti ir išspausdinkite jas, kai būsite pasiruošę, su bet kuriuo pasiekiamu spausdintuvu ar DFS arba spausdinkite „Microsoft Office“ dokumentus tiesiai iš USB atmintuko. Taip pat galite akimirksniu pasiekti visas mėgstamiausias debesijos duomenų saugyklos paslaugas naudodami „Single Sign On“ (SSO) protokolą. O „Application Portal“ teikia programinės įrangos naujinimus ir debesies jungties programas, užtikrinančias nuolatinį DFS atnaujinimą.

Biuro spausdintuvai

Visas „Sharp“ A3 ir A4 spalvotų bei nespalvotų biuro spausdintuvų asortimentas skirtas patenkinti beveik bet kokio verslo ir biudžeto poreikius. Teikiame kompaktiškus ir įperkamus žemesnės klasės verslo spausdintuvus su pažangiomis našumo funkcijomis, puikiai tinkančiomis mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms. O daugiau reikalaujančiose bendrovių aplinkose mūsų galingi tinklo DFS ir pažangieji programinės įrangos sprendimai keičia informacijos naudojimo būdą suteikdami lengvą prieigą prie spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo funkcijų visur, kur jų reikia.