Susisiekite su mumis

Dokumentų apsauga

Dėl intuityvių darbo srauto ir automatizavimo įrankių „Sharp“ dokumentų apsaugos komplektas padeda jums daugiau nudirbti. Be to, mūsų saugūs, patikimi dokumentų tvarkymo procesai reiškia, kad galite būti ramūs dėl naujausių reglamentų atitikimo.

Užteks dirbti fragmentuotoje, smarkiai išskirstytoje dokumentų aplinkoje. Vietoj to galite eiti į centralizuotą duomenų bazę, kurioje viskas įtraukiamai į rodyklę, todėl jūsų darbuotojai gaiš mažiau laiko ieškodami informacijos ir galės daugiau jo skirti tikslingai tą informaciją panaudoti.

Įkeliant duomenis ir dokumentus jūsų visada bus prašoma tiksliai detalizuoti rodyklėje, įtraukti metaduomenis, o su veiksminga „Sharp“ tekstine paieška labai lengva rasti reikiamus duomenis, taip pat papildomą naudą teikia versijų fiksavimas ir audito grandinė.

Jūsų failai laikomi vienoje, struktūruotoje ir saugioje duomenų bazėje tik duomenų centruose Europoje (taip pat įmanoma montuoti serverius vietoje).

Jūsų duomenys apsaugomi prieigos valdikliais, ugniasienėmis, pažangiausia kodavimo technologija ir perjungimų sistema. Taip pat galite vos per kelias minutes nustatyti, keisti ir atšaukti prieigos leidimus naudotojams arba darbo grupėms, bendrindami tik tiek informacijos, kiek reikia.