Susisiekite su mumis

Dokumentų tvarkymo sprendimai

Efektyvu. Intuityvu. Saugu.

Dirbkite sumaniau, bet ne sudėtingiau – bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje

„Sharp“ pramonėje pirmaujantys verslo dokumentų tvarkymo sprendimai skirti pagerinti jūsų darbą bet kurioje aplinkoje – mažoje ar vidutinėje įmonėje, didelėje įmonėje ar viešojo sektoriaus organizacijoje.

Mūsų spalvotų ir nespalvotų įrenginių asortimentas apima visus gaminius, pradedant kompaktiškais A4 biuro spausdintuvais ir baigiant žemesnės klasės gamybiniais daugiafunkciais spausdintuvais (DFS) – visus juos galima pagerinti naudojant mūsų optimizuotus programinės įrangos sprendimus, padedančius organizacijoms keisti informacijos kūrimo, naudojimo ir bendrinimo būdus.

Jie skirti jums padėti kurti informaciją greičiau, tokiu būdu sutaupant laiko ir padidinant našumą. Jie intuityvus ir jais paprasta naudotis iš bet kurios vietos ir įrenginio. Jie taip pat užtikrina aukščiausią informacijos saugumo lygį. Dėl to „Sharp“ dokumentų tvarkymo sprendimai buvo įvertinti vienais prestižiškiausių pramonės apdovanojimų.

Biuro spausdintuvai

Naudodami mūsų įperkamus, tačiau stulbinančiai našius spausdintuvus asmeninėms reikmėms arba mažuose biuruose ir darbo grupėse, darbus atliksite greičiau ir ramiau. Didesniems biurams ir darbo grupėms siūlome spalvotų ir nespalvotų DFS asortimentą, kuris padės lengvai susitvarkyti su visais spausdinimo, kopijavimo, skenavimo ir dokumentų tvarkymo poreikiais.

Gamybiniai spausdintuvai

 Mūsų tvirtos konstrukcijos pajėgūs gamybiniai spausdintuvai yra puikus pasirinkimas bet kuriai spaustuvei arba grafinės reprodukcijos skyriui. Juose integruoti pasirinkti valdikliai ir jais galima sukurti įvairius visiškai užbaigtus dokumentus ir knygeles.

Programinės įrangos sprendimai

Universali ir patikima techninė įranga yra tik vienas jūsų dokumentų aplinkos elementas. Įsigiję vieną arba daugiau mūsų optimizuotų programinės įrangos sprendimų, sumažinsite spausdinimo ir kopijavimo išlaidas, veiksmingiau valdysite savo spausdintuvus ir reikmenis, padidinsite našumą ir pagerinsite saugumą.

Apdovanojimai

Mūsų dokumentų sprendimus nuolat peržiūri ir išbando nepriklausomos specialistų institucijos. Didžiuojamės galėdami pristatyti išsamų apdovanojimus pelniusių DFS asortimentą.