Susisiekite su mumis

Dokumentų tvarkymo sprendimai

Dokumentų tvarkymo sprendimai bet kokio pobūdžio aplinkai

1972 metais nutraukėme uždangą nuo pirmojo „Sharp“ kopijavimo aparato. Tai buvo pirmas žingsnis kelionėje, kurioje netruko pasirodyti ir spausdintuvai biuro reikmėms, dokumentų skenavimo įranga, universalūs daugiafunkciai spausdintuvai ir galingi gamybiniai spausdintuvai, kartu su visu spektru dokumentų tvarkymo ir kitų programinės įrangos sprendimų.

Šiandien mūsų dokumentų tvarkymo sprendimų verslui rinkinyje siūlome viską nuo spausdintuvų mažiems biurams ir našių, į tinklą jungiamų daugiafunkcių spausdintuvų iki vienų iš galingiausių žemesnės klasės gamybinių spausdintuvų rinkoje su galimybe viską dar geriau išnaudoti, pasitelkus mūsų optimizuotų programinės įrangos sprendimų įvairovę. Pristatome

„Sharp“ spausdintuvai mažiems biurams

Idealus variantas asmeninėms reikmėms ar dalintis nedideliame biure: mūsų stebinančiai pajėgūs spausdintuvai mažiems biurams ir darbo grupėms už prieinamą kainą darbą atlieka greitai ir tyliai. 

„Sharp“ daugiafunkciai spausdintuvai

Didesniems biurams ir darbo grupėms siūlome platų asortimentą nespalvinių ir spalvinių daugiafunkcių spausdintuvų atlikti visus spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo darbus bei patenkinti dokumentų tvarkymo poreikius, pasirenkant iš automatinio lankstymo, susegimo ir surikiavimo priedų gamos.

„Sharp“ gamybiniai spausdintuvai

Jei ieškote našiai veikiančio dokumentų tvarkymo sprendimo naudoti savo patalpose, galime padėti ir šiuo klausimu. Tvirta, per per 40 metų patirties išgryninta, konstrukcija pasižymintys mūsų greiti, našūs gamybiniai spausdintuvai turi daugybę valdiklių ir pagamina įvairius užbaigtus dokumentus ar bukletus. 

Optimizuoti programinės įrangos sprendimai

Universali ir patikima technika – tik vienas iš elementų dokumentų tvarkymo aplinkoje. Pasirinkę vieną ar kelis iš mūsų optimizuotų programinės įrangos sprendimų, turėsite galimybę sumažinti spausdinimo ir kopijavimo kaštus, efektyviau tvarkyti savo spausdintuvus ir kitus reikmenis, padidinti produktyvumą ir saugumą.

Dokumentų tvarkymo sprendimas bet kokiai įmonei

Kiekviena organizacija turi skirtingus dokumentų tvarkymo poreikius. Todėl „Sharp“ nenustoja plėsti dokumentų tvarkymo sprendimų pasiūlos bet kokiai aplinkai nuo smulkių ar vidutinių įmonių iki stambių korporacijų ir viešojo sektoriaus organizacijų.

Ko beprireiktų, kokia veikla beužsiimtų jūsų organizacija, „Sharp“ pasiruošusi jums padėti pasiekti savo tikslus.