Susisiekite su mumis

Sistema šiuo metu pasiekiama Vokietijoje ir JK, planuojama išsiplėsti ir kitose šalyse.

Modulinis sprendimas

„Smart Chap“ yra modulinė namų energijos valdymo sistema, skirta padidinti buitines saulės energijos sąnaudas ir veiksmingai valdyti elektros įrangą namuose.

Pagrindinę sistemos konfigūraciją sudaro elektroninis valdymo blokas, PV sistema, akumuliatoriaus laikymo įrenginys, akumuliatoriaus inverteris ir elektros skaitiklis. Sistemos svarbiausias elementas yra elektroninis valdymo blokas, kuris koordinuoja visus komponentus. Sistemą galima valdyti per „Smart Chap“ programėlę, naujovišką stebėjimo ir valdymo programėlę. Į ateitį orientuotas atviros platformos požiūris, skirtas papildomos aparatinės ir programinės įrangos integracijai, yra tai, dėl ko šis sprendimas išsiskiria.

Išmanioji programėlė

„Smart Chap“ programėlę galima naudoti stebėti ir kontroliuoti energijos vartojimą namuose.

Stebėjimas

Energijos kontrolės įranga suteikia klientams galimybę bet kuriuo metu savo planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone stebėti  energijos vartojimą namuose. Pavyzdžiui: kiek šiuo metu elektros energijos gamina saulės elementų sistema ant stogo, akumuliatoriaus įkrovimo lygį ir kiek šiuo metu energijos reikia namuose. Energijos kontrolės įranga rodo, kiek ir kokiu paros metu vartojama pasigamintos elektros energijos.
Įranga taip pat įvertina energijos autonomiškumą namuose ir parodo, kaip galima jį pagerinti. Visi minėti duomenys išsaugojami, o po to juos galima atvaizduoti grafikuose, norint įvertinti konkrečius laikotarpius.

Sąnaudų analizė

Kitame įrangos tobulinimo etape taip pat bus galimybė išskaidyti energijos sąnaudas pagal namuose dažniausiai naudojamus įrenginius (pvz. šaldytuvas, šaldiklis, televizorius), kad būtų galima nustatyti „energijos rajūnus“ ir apgalvoti energijos taupymo galimybes. Šis procesas vadinamas išskaidymu.

Kontrolė

„Smart Chap“ programėlę galima naudoti ne tik stebėti energijos vartojimą, bet ir tikslinei energijos kaupimo kontrolei, energijos perdavimui į valstybinį elektros tinklą ir energijos sąnaudų kontrolei.

Laiko keitimas

Kalbant apie pasigamintos elektros iš saulės energijos vartojimą namuose, sunkiausia yra pergudrauti tą faktą, jog saulės energija įdarbinama tik dienos metu, o privačiuose namuose elektros energijos suvartojama daugiausiai tada, kai saulė jau nusileidusi. Energijos kaupimo kontroliavimas yra išeitis  šiuo atveju, padarant taip, kad saulės energiją būtų galima vartoti namuose visą parą.

Energijos vartojimo kontrolė (piko apkrovos mažinimas)

Programėlė jau yra aprūpinta sugebėjimu išmaniai vartoti elektrą, leidžiant vartotojams kontroliuoti energiją vartojančius prietaisus per belaidį  elektros lizdą. Laikui bėgant bus galima taip pat tiesiogiai kontroliuoti „išmaniajam tinklui pritaikytus“ prietaisus. Programėlėje taip pat jau yra integruota orų prognozės funkcija. Ateityje ji bus naudojama kontroliuoti elektrinių prietaisų naudojimą, pavyzdžiui, automatiškai įjungti skalbimo mašiną ar šildymo siurblį, kai šviečia saulė.

Specialios funkcijos

Aukštos kokybės komponentai

„Sharp“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje saulės energijos sprendimų specialisčių, turinti per 55 metus patirties rinkoje, kuri suteikė mums kompetentingumo ir patikimumo. Pagrindiniai sistemos komponentai, t. y. saulės elementai, akumuliatoriai ir „Smart Chap“ programėlė, yra kuriami ir gaminami Vokietijoje ir juos  patvirtina Vokietijos elektros, elektronikos ir informacinių technologijų asociacija (VDE).

Lankstus modulinis sprendimas

Modulinė metodika suteikia galimybes naudoti atskirus komponentus ir kontroliuoti sujungtus prietaisus. Tai reiškia, kad šis sprendimas tinka tiek naujų FV sistemų montavimui, tiek jau sumontuotoms FV sistemoms.

Atviros platformos metodika

Baziniame „Sharp“ sprendime naudojami „Sharp“ saulės elementai, 5 kWh ličio jonų akumuliatorius iš „BMZ“ ir „Victron“ keitiklis. Tačiau sprendimą išskirtiniu padaro atviros platformos metodika. Tai reiškia, kad sistema yra iš esmės suderinama su kitų gamintojų energijos gamybos sistemomis (saulės, vandens, vėjo) ir todėl ji yra ideali įrenginėti visoje šalyje. Taip pat galima integruoti kitų gamintojų akumuliatorius ir keitiklius, jei tik užprogramuojamos atitinkamos prietaisų tvarkyklės. Standartinės sistemos sąsajos vis plečiasi.

Sąnaudų analizė

Sąnaudų analizės funkcija pateikia klientams aiškią apžvalgą apie elektros energijos vartojimą. Tai reiškia, kad jie gali lengvai nustatyti „energijos rajūnus“ ir,  esant poreikiui, juos pakeisti.

Tvarumas — „Energy Shop“ parduotuvė

Įsigiję „Smart Chap“ sprendimą, klientai automatiškai gauna prieigą prie „Energy Shop“ parduotuvės, kurioje gali įsigyti naujausios įrangos ir naujų programėlių.

Pati programėlė automatiškai atnaujinama naujausia mikroprograminės įrangos versija. Naudodami „Sharp“ namų energijos kontrolės sistemos sprendimą, klientai gali būti ramūs dėl to, kad jie tikrai neatsiliks nuo naujausių inovacijų rinkoje.

„Smart Home“ plėtinys

Tęsiant sistemos tobulinimo darbus, ateityje ji bus išplėsta, kad taptų „viskas viename“ „Smart Home“ sprendimu su padidinta išplėsta kontrole. Šitaip bus galima papildomai kontroliuoti tokius prietaisus kaip šildymo siurbliai, termostatai, oro kondicionieriai, apšvietimo ir signalizacijos sistemos.

Originalios įrangos gamyba / nežymėtas prekės ženklais sprendimas

Verslo kliento, pvz. komunalinių paslaugų įmonės, prašymu programinės įrangos vartotojo sąsaja gali būti pritaikyta prie kompanijos dizaino.

Sistemos stebėjimas

 Naudotojo prašymu elektros energijos tiekimo kompanija ir diegimo specialistai gali stebėti visas įdiegtas sistemas per diegimo centrą.

Nauda

Švarios energijos gamyba, CO2 emisijų išvengimas ir energijos sąnaudų sumažinimas yra tik keletas iš privalumų naudotojui.

Aplinkos saugojimas

Šiais laikais visuomenė žino, kaip svarbu saugoti tiek klimatą, tiek aplinką. Dėl to švarios energijos gamyba ir energijos suvartojimo mažinimas yra svarbūs klausimai. Vartotojas gali aktyviai prisidėti prie energijos gamybos šaltinių kaitos ir užtikrinti, kad mūsų planeta išliks nenuniokota ateities kartoms.

Finansinė nauda

Elektros energijos kainos didėja, o saulės sistemos įdiegimo kaštai mažėja. Kartu šie du faktoriai reiškia, kad investuoti į FV sistemą yra išmintinga. Naudodami „Smart Chap“ sprendimą, naudotojai taip pat gali kontroliuoti ir optimizuoti energijos sąnaudas namuose ir šitaip išmaniai taupyti. Valstybės subsidijos ir mokesčių lengvatos gali tapti papildomomis finansinėmis skatinimo priemonės nacionaliniu lygmeniu.

Laisvė ir kontrolė

Susimontavę saulės energijos sistemą, klientai gali pasiekti žymiai didesnę laisvę ir saugumą. Jie nebebus priklausomi nuo tarifų ar kainų didėjimo, jie galės kontroliuoti pasigamintą elektros energiją su „Smart Chap“ programėle pagal savo situaciją ir reikalavimus. Programėlė padės klientui nuolat nutuokti apie energijos vartojimą namuose.