Susisiekite su mumis

Didelio formato spausdintuvai biuro reikmėms ir gamybiniai spausdintuvai

Jei ieškote didelio formato spausdintuvo biuro reikmėms arba greito, pajėgaus gamybinio spausdintuvo, tai turite užmesti akį į „Sharp“ pasiūlą. Spalvinis ar nespalvinis, žemesnės ar aukščiausios klasės, su „EFI Fiery“ valdikliu ar mūsų pačių – „Sharp“ gali pasiūlyti skaitmeninį gamybinį spausdintuvą bet kokiai spaustuvei ar grafinės reprodukcijos skyriui.

Visi mūsų gamybiniai spausdintuvai ir didelio formato spausdintuvai biuro reikmėms palaiko mūsų optimizuotų programinių sprendimų  gamą, taip išplėsdami galimybes ir padidindami efektyvumą, saugumą bei naudojimo paprastumą. Mūsų įrenginiai yra pakankamai tvirti atlaikyti dideles gamybinio spausdinimo apimtis, bet tuo pačiu – neįtikėtinai paprasti naudoti ir suvartoja stebėtinai nedaug energijos.

Kaip pasirinkti tinkamą modelį

Prieš pradėdami gamybinių spausdintuvų palyginimą, turite apgalvoti, ką reikės spausdinti ir kokių gamybinio spausdinimo kompetencijų turite savo komandoje.

Jei jau turite vieną ar kelis mūsų spausdintuvus dideliems biurams ar daugiafunkcius spausdintuvus ir mąstote apie turimo parko plėtimą nauju „Sharp“ gamybiniu spausdintuvu ar vienu iš mūsų didelio formato spausdintuvų, kuriais galėtumėte spausdinti įvairius duomenis ar pasinaudoti nepralenkiamu darbų srauto greičiu, užtikrinant išskirtinį spalvų tikslumą, vertėtų pasvarstyti apie modelį su „Fiery“ skaitmenine sąsaja. 

Kai kuriuose mūsų modeliuose yra integruotas „Fiery“ sietuvas, kuris gali persijungti iš „Fiery“ į vietinį „Sharp“ valdiklį, taip išnaudojant geriausias abiejų variantų savybes.

Unikalus „Sharp“ sukurtas „Fiery“ sietuvas suteikia patyrusiems operatoriams prieigą prie elektroninio vaizdavimo rinkoje pirmaujančios „Command WorkStation“ vienu ekrano palietimu neįdiegiant atskiros darbo stoties. Bet kokias įrenginio ar medžiagos korekcijas įmanoma atlikti tiesiai valdymo skydelyje. Jokio chaoso ir nervinimosi – tik momentinė ir pastangų nereikalaujanti viso skaitmeninių gamybinių spausdintuvų parko kontrolė. 

Elegantiškas paprastumas

Jei investuojate į savo pirmąjį skaitmeninį gamybinį spausdintuvą, bet dar neturite įgūdžių ar patirties valdyti vieną iš įmantresnių skaitmeninių sąsajų, galbūt vertėtų rinktis tokį „Sharp“ gamybinį spausdintuvą, kuriame naudojamas mūsų pačių visiškai integruotas valdiklis.

Tokiu atveju turėsite didelį, spalvotą lietimui jautrų ekraną, valdomą lietimu ir braukimu pirštais, kas kiekvieną operaciją padaro paprastą. Ir, kadangi didžioji dalis darbų gali būti automatizuoti nuo pradžios iki galo, praktiškai nereikia operatoriaus įsikišimo, o klaidos tikimybė – labai maža.

Kiekvienas „Sharp“ gamybinis spausdintuvas pasižymi kokybišku darbu, spausdinant įvairią vaizdinę medžiagą. Tiesą sakant, jie turi viską, ko galite tikėtis iš žemesnės klasės skaitmeninio gamybinio spausdintuvo, išskyrus sudėtingą naudojimą!