Susisiekite su mumis

Atitikimas BDAR

Kodėl toks svarbus BDAR? Tai – labai svarbus pasikeitimas, kadangi įmonių kaupiamų ir naudojamų duomenų kiekis labai smarkiai skiriasi nuo to, kiek duomenų būdavo kaupiama 1995 metais, kai buvo sudaryta ankstesni teisės aktai pagal 1995 m. ES Duomenų apsaugos direktyvą.

BDAR tikslas. BDAR (oficialiai vadinamo ES Reglamentu 2016/679) tikslas – užtikrinti šiandieniam skaitmeniniam pasauliui aktualų reglamentą ir apsaugoti asmens duomenis, kurie šiuo metu renkami, kaupiami ir naudojami žymiai sudėtingesnėse ir detalesnėse analizėse rengiant sprendimus ir rinkodaros tikslais, negu būdavo seniau.

BDAR ir dokumentų saugumas. Nors BDAR daug dėmesio skiriama duomenų apsaugai internete, jis taikomas ir fiziškai kaupiamiems duomenims. Tai reiškia, kad įmonės turi apgalvoti, kas nutinka su informacija, kurią jos spausdina, kopijuoja, skenuoja ir siunčia faksu. Jei daugiafunkciais aparatais pagamintos spausdintos kopijos paliekamos aparato dėkle arba išmetamos į neapsaugotą šiukšlių dėžę, duomenys tampa pažeidžiami, ir tai galima laikyti asmens duomenų tvarkymo taisyklių pažeidimu.

Neapsaugoti spausdintuvai ir daugiafunkciai aparatai be duomenų kodavimo ir ištrynimo funkcijų taip pat gali tapti rizikos taškais. Juose laikomi skaitmeniniai dokumentai gali tapti programišių taikiniu, kurie nori pavogti informaciją, arba, nenaudojant integruotos ugniasienės, jie gali pasinaudoti tokia įranga kaip platforma įsilaužti į tinklą ir patekti į kitas sistemas.

Kaip „Sharp“ gali padėti atitikti BDAR reikalavimus. „Sharp“ siūlo platų saugumo sprendimų asortimentą, kurie gali padėti atitikti BDAR reikalavimus. Tarp jų yra pažangiausios technologijos ir saugumo funkcijos, kuriuos integruotos „Sharp“ daugiafunkcių aparatų techninėje įrangoje, saugūs spausdinimo ir dokumentų tvarkymo sprendimai.

„Sharp“ valdomos IT paslaugos, tokios kaip kompiuterių apsauga ir saugus atsarginių kopijų kūrimas, taip pat reiškia, kad mes galime padėti apsaugoti informaciją, neapkraudami jūsų komandos papildomu darbu, nesvarbu, kokio dydžio jūsų įmonė.