Susisiekite su mumis

Informacijos apsauga

Spausdintuvai ir daugiafunkciai aparatai yra gyvybiškai svarbūs jūsų organizacijos dokumentų srautams ir verslo procesuose. Tačiau, netinkamai valdomi, jie gali tapti silpnąja grandimi jūsų tinkle ar duomenų apsaugos politikose. Nuolat besikeičiant reglamentavimo reikalavimams, pvz. Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), puikiai žinome, kad organizacijoms reikia kaip įmanoma daugiau pagalbos.

Kuo pažangesni ir labiau integruoti daugiafunkciai aparatai naudojami, tuo didesnė rizika konfidencialiai informacijai, kadangi ji kopijuojama, spausdinama, skenuojama ar siunčiama faksu. Visos įmonės atsakingos už kaupiamų duomenų apie savo klientus ir darbuotojus apsaugą. 2018 m. gegužės 25 d. naujasis Europos Sąjungos Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas įsigalėjo visoje ES.

„Sharp“ suteikia integruotų saugumo funkcijų komplektą, kuris padės apsaugoti jūsų informaciją ir dokumentus nuo įvairių pavojų. Duosime jums įrankius kontroliuoti ir valdyti savo spausdinimo taisykles ir padėsime apsaugoti jūsų konfidencialią informaciją, kuri gali būti spausdinama, kopijuojama, skenuojama, siunčiama faksu, saugoma ar bendrinama jūsų tinkle.