Susisiekite su mumis

Interaktyvūs vaizdo pateikimo sprendimai

Kalbant apie jutiklinius ir interaktyvius ekranus, reikia dviejų dalykų: išskirtinės kokybės ir kuo paprastesnio naudojimosi. Būtent todėl ir turėtumėte atidžiau peržiūrėti platų „Sharp“ interaktyvių vaizdo pateikimo sprendimų asortimentą.

Susirinkimų salėje, studijoje ar klasėje mūsų interaktyvūs sprendimai suteikia natūralaus rašymo pojūtį. Įrangą natūraliai ir intuityviai gali naudoti visi. Nereikia mokytis jokių technologinių įmantrybių: bet koks žmogus gali prieiti, ištiesti ranką ir dalintis informacija. Bet tai – tik pradžia.

„Sharp Display Connect“ programinė įranga suteikia galimybę visiems susirinkimo dalyviams jungtis prie mūsų „BIG PAD“ interaktyvių plokščių ekranų, peržiūrėti juose bet kokią informaciją (tekstą, brėžinius, nuotraukas, filmuotą medžiagą ir netgi ranka rašytas pastabas) ir teikti informaciją tiesiai iš savo planšetinių kompiuterių ar kitų mobiliųjų įrenginių. Be to, jie gali dalyvauti net ir dirbdami skirtingose vietose.

Aukštesnio lygio jutikliniai ekranai

Įvairių dydžių ir įvairiose aplinkose tinkami naudoti mūsų interaktyvūs ekranai pasižymi nepriekaištinga raiška ir itin jautria jutiklinių ekranų technologija.

Suprasdami, kad kartais technologijos gali trukdyti, mes sukūrėme tokią naudotojo sąsają ir įrankius, kad viskas, kas susiję su interaktyviais vaizdo pateikimo sprendimais, būtų paprasta ir intuityvu. Net nereikia mokymų: užtenka greito supažindinimo prieš pradedant kurti, bendrauti ir bendradarbiauti.

Jie kuo puikiausiai įsilieja. Visi mūsų jutikliniai ekranai, nuo mažiausių modelių, skirtų mažiems susirinkimams iki didžiausių interaktyvių vaizdo pateikimo sprendimų, skirtų naudoti reikliomis sąlygomis ir švietimo aplinkoje, pasižymi elegantišku dizainu su plonu rėmeliu, kad niekas neblaškytų dėmesio nuo informacijos ekrane.

Didelis interaktyvių vaizdo pateikimo sprendimų asortimentas

Mūsų mažiausi interaktyvūs jutikliniai ekranai prasideda nuo kompaktiško, bet dėmesį atkreipiančio 40 colių formato. Tokie ekranai idealiai tinka iki šešių žmonių susirinkimams, taip pat atveria naujas galimybes interaktyviai mažmeninės prekybos aplinkai ar reklamai ekrane.

Kitoje svarstyklių pusėje turime 80 colių „BIG PAD“ interaktyvius plokščius ekranus, skirtus didelėms erdvėms. Galima sujungti iki trijų tokių profesionalios klasės jutiklinių ekranų, sukuriant universalų interaktyvų sprendimą valdymo centrams, parodoms, modernioms registratūrų patalpoms ar bet kokioms kitoms didelėms erdvėms.

Visi ekranai gali būti naudojami vaizdo konferencijoms, o kai kurie naudoja geriausią savo klasėje „Sharp“ „Projected Capacitive“ jutiklinę technologiją, užtikrinančią išskirtinį tikslumą be jokių klaidų, rašant ekrane. Kai kuriuose yra „Mini-OPS“ jungtis, su kuria galima prijungti papildomų įrenginių, taip praplečiant funkcionalumą.