Susisiekite su mumis

Interaktyvių sprendimų nauda

„Sharp“ interaktyvūs vaizdo pateikimo sprendimai buvo kuriami galvojant apie mokyklas ir aukštųjų mokyklų fakultetus, taip pat apie biuro aplinką – įvairias vietas, kuriose reikalingi paprastai naudojami, galingi ir ekonomiškai naudingi sprendimai. Mokymo salėse ar auditorijose „Sharp“ sprendimai pamokas paverčia labiau įtraukiančiomis, o susirinkimų salėse mūsų „BIG PAD“ yra nuostabi komunikacijos platforma, suteikianti galimybę išsilieti kūrybiškumui, skatinanti bendradarbiavimą ir efektyvių sprendimų priėmimą.

Kaip ir bet kurie kiti „Sharp“ sprendimai šis pasižymi minimaliu montavimu, ypač vertinama tikslia lietimui jautrių paviršių reakcija bei paprastu „Sharp“ programinės įrangos įrankių naudojimu. „BIG PAD“ sugeba padidinti kiekvieno naudotojo pasitikėjimą savo jėgomis ir užtikrina geresnį komandos bendradarbiavimą. Su dideliu įvairių dydžių ekranų, iš kurių visuose naudojama FHD raiška, asortimentu „BIG PAD“ tampa puikiu pavyzdžiu, kaip „Sharp“ transformuoja tai, kaip organizacijos naudoja informaciją per susietas technologijas.

Mokytojas klasėje, informaciją pristatantis asmuo susirinkime ar komandinės diskusijos moderatorius visada turi užduotį. Mūsų  technologijų naudotojai nebūtinai IT ekspertai, ir jie net neketina tokiais tapti. „Sharp BIG PAD“ sprendimas yra intuityvus, labai lengvai naudojamas ir niekada nenuvils šių žmonių. „BIG PAD“ yra sklandžiai integruotas „Sharp“ sprendimas. Jį sudaro ekranas, mūsų pačių sukurta lietimui jautraus ekrano technologija, mikroprograminė įranga, programų tvarkyklės ir lentos programėlės, taip pat „Sharp“ rašikliai ir trintukas. Taigi, „Sharp“ pati sukūrė kiekvieną šio sprendimo grandinės detalę. Šitaip naudotojui suteikiama laisvė susikoncentruoti į mokymą ar bendravimą su kolegomis užuot nerimavus dėl technologijų, nes jos tiesiog veikia.

Interaktyvių sprendimų funkcijos

 • Daugiafunkcis panaudojimas

  Geresnis būdas sudaryti gerą įspūdį

  Nuo tarybos susirinkimų salės biure iki konferencijų salės, nuo mokymų iki paskaitų auditorijos – „Sharp“ lietimui jautrių interaktyvių ekranų sistema gali padidinti Jūsų sėkmę. Motyvuokite savo auditoriją. Pagerinkite savo įvaizdį.
  Suteikite savo pranešimams tokį svorį, kokio jie verti. Kai pristatymus rengianti komanda turi „Sharp“, atsiveria beribės galimybės... ir kiekviena akimirka tampa tinkama įspūdingam pasirodymui.

 • Pritrenkiantis ekrano dydis

  Perteikite savo pranešimus įtakingiau

  Dydis nėra nesvarbus, o šiandieniniame konkurencingame pasaulyje didelio „Sharp“ ekrano sistema gali įtakoti rezultatą, perteikiant savo pranešimą. Iki 80" (80" įstrižainės ilgio) ekranų klasėje „Sharp BIG PAD“ interaktyvios vaizdavimo sistemos užtikrina pritrenkiantį HD vaizdo aiškumą, kuris padeda Jūsų pristatymams atgimti gyvai.

 • Pritrenkianti vaizdo kokybė

  Stabilus šviesumas ir mažos energijos sąnaudos

  „Sharp UV2A“ vaizdo gretinimo technologija sukuria nuostabių spalvų vaizdus ir su visame plote išdėstytų baltų LED diodų technologija su efektyviomis energijos sąnaudomis sukuria nekintantį šviesumą ir atvaizduoja tekstą taip, kad jis lengviau įskaitomas.

  Apie 5 kartus didesnis šviesumas, palyginus su plazminiais ekranais

  Modelis

  „Sharp PN-70TB3 70" Class“
  (69 1/2" įstrižainės ilgis LED-LCD)

  šviesumas
  300 cd/m2


   

  Modelis
  „Sharp PN-70TB3 70" Class“
  (69 1/2" įstrižainės ilgis LED-LCD)

  energijos sąnaudos

  225 W

   

 • Patogi naudoti „Sharp Pen Software“™ naudotojo sąsaja

  Valdykite kiekvieną pristatymą kaip profesionalai

  Paprasta naudoti „Pen Software“ naudotojo sąsaja su lietimui jautriu rašikliu suteikia galimybę nesudėtingai paleisti ir rodyti „Pen Software“ naudotojo sąsają: meniu, kurį sudaro sumaniai išdėstytos piktogramos, kurios padės lengvai pasiekti rašiklio nustatymus ir funkcijas. Kiekvienam lietimui jautriam rašikliui priskirtas atskiras meniu, kuriuos galima matyti ekrane net kai ant ekrano vienu metu rašo iki keturių žmonių. Rašiklio nustatymus, tokius kaip spalva ir linijos storis, galima nustatyti kiekvienam rašikliui atskirai (funkcijų mygtukais).

  Kurkite savo pristatymą su teisingais potėpiais

  Kalbant apie veikimą, paprastumą ir valdymo patogumą, niekas neprilygsta „Sharp“ interaktyviai vaizdo pateikimo sistemai. Pažangi optinė detektavimo technologija ir infraraudonųjų spindulių dvigubo lietimo technologija užtikrina didesnį tikslumą. Šitaip galite rengti darbo planus, paryškinti svarbiausias temas, rašyti pastabas failuose ir ne tik – kur kas daugiau nei pasidalinti dokumentais su pažymėtomis vietomis ar atsispausdinti jų kopijas ateičiai.

 • Jungimas su daugiafunkciu spausdintuvu

  Vaizdus, nuskenuotus spalvotai skenuoti galinčiu „Sharp“ daugiafunkciu spausdintuvu, galima tiesiogiai įkelti į „Pen Software“ programą ir juos rodyti „BIG PAD“ ekrane. Siekiant užtikrinti dar didesnį patogumą, ekrane rodomą vaizdą – įskaitant notacijas – galima išsaugoti kompiuteryje arba nusiųsti tiesiai į daugiafunkcį spausdintuvą spausdinti.

 • Dirbkite išmaniau su „Touch Display Link“

  „Touch Display Link 2.01“programinė įranga padeda efektyviai bendrauti skirtingais kanalais. Ekrane esantį turinį – įskaitant ranka rašytas pastabas ir realiu laiku kuriamus brėžinius – galima tuo pačiu metu rodyti „BIG PAD“ ir mobiliuose įrenginiuose, tokiuose kaip asmeniniai, planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai. „Touch Display Link“ suteikia viską, ko reikia pristatymams, gyvoms diskusijoms ir susirinkimams, nenaudojant popieriaus tiek verslo, tiek švietimo aplinkoje.

  „Touch Display Link“ suteikia galimybę atlikti šias interaktyvias funkcijas „BIG PAD“ ir mobiliuosiuose įrenginiuose, prijungtuose bevieliu ryšiu į LAN tinklą: dalijimasis ekrano turiniu

  • failų persiuntimas 
  • interaktyvus rašymas ir piešimas ekrane
  • nuotolinis „BIG PAD“ valdymas iš mobiliųjų įrenginių

  Galima vienu metu sujungti iki 50 mobiliųjų įrenginių.

  Failais galima dalintis tarp mobiliųjų įrenginių net tada, kai jie nėra prijungti prie „BIG PAD“.

  Naudotojai gali išsisaugoti vaizdus iš ekrano, išsisaugoti savo mobiliuosiuose įrenginiuose ir patys rašyti ant jų savo pastabas.

  „Touch Display Link“ taip pat gali sujungti du „BIG PAD“ viename tinkle (intranete, VPN ir t. t.), siekiant platesnės interaktyvios komunikacijos.

   

  1 - Galimų prijungti mobiliųjų įrenginių skaičius priklauso nuo šių sąlygų.

  • LCD monitoriai
   • PN-70TA3/60TA3 naudojami su iš anksto įdiegta programine įranga: Maks. 20
   • PN-70TA3/60TA3/70TB3/60TB3 naudojami su programine įranga iš CD-ROM: Maks. 50
  • OS — Windows® 7: Maks. 20; Windows® 8/8.1: Maks. 50

  2 - OS reikalavimai:

  • Asmeniniai kompiuteriai: Windows® 7, Windows® 8/8.1;
  • Planšetiniai kompiuteriai: Windows® 7, Windows® 8/8.1, Android, iOS;
  • Išmanieji telefonai: Android, iOS

  3 - Jungiant 20 ar daugiau mobiliųjų įrenginių, reikia mažiausiai dviejų LAN prieigos taškų.