Susisiekite su mumis

Leidimo duomenys

Sharp Electronics (Europe) GMBH Sp. z o.o. branch in Poland
Headquarters: 
33, Poleczki street
02-822 Warsaw
Poland

Phone: + 48 22 545 81 00
Fax: + 48 22 545 81 05

Registered at Regional Court in Warsaw, XIII Commercial Division of the National Court Register KRS: 0000226509, NIP: 1080000846, REGON: 140021108

Naudojimo sąlygos

„Sharp Electronics (Europe) GmbH“ svetainėje yra naujausios ir tiksliausios bendrosios informacijos. Tačiau neužtikriname jos vientisumo, teisingumo ir pateikimo laiku. Tai galioja ir išorinėms svetainėms, kurios susijusios su šia svetaine.

Nuo 1998 gegužės 12 dienos Hamburgo apygardos teismo sprendimu nustatyta, kad dėl hipernuorodų integravimo į svetainę jos savininkas iš dalies tampa atsakingas už svetainės, į kurią nuoroda pateikiama, turinį. Šiuo teismo sprendimu nuo to galima apsisaugoti atskiru pareiškimu, kuriuo atsiribojama nuo susietų svetainių turinio.

Interneto hipernuorodoms galioja tokios sąlygos:
Mes aiškiai pabrėžiame, kad neturime jokios įtakos susietų svetainių formai ir turiniui.
Mes neatsakome už susietų svetainių turinį ir jo nepasisaviname.

Kitos „Sharp Electronics (Europe) GmbH“ svetainės naudojimo sąlygos:

Intelektinės nuosavybės teisės
Svetainės turinys ir forma yra saugoma autorių teisių. Visos teisės saugomos. Informacija arba duomenys (tekstas, paveikslėliai, grafika, garsai, vaizdo įrašai, „flash“ turinys arba animacijos) iš „Sharp Electronics (Europe) GmbH“ svetainės negali būti kopijuojamos arba naudojamos jokia forma, taip pat ištraukomis be rašytinio „Sharp“ sutikimo. 

Prekių ženklai ir logotipai
Svetainėje naudojami prekių ženklai ir logotipai yra saugomi. Neleidžiama naudoti šių prekių ženklų ir logotipų be išankstinio rašytinio „Sharp Electronics (Europe) GmbH“ leidimo. Sukurkite nuorodą į „Sharp Electronics (Europe) GmbH“ svetainę. Nuoroda į šią svetainę gali būti nustatyta tik tada, kai nepažeidžia jokių teisių, ypač: „Sharp Electronics (Europe) GmbH“ autorių, prekių ženklų arba intelektinės nuosavybės.

Duomenų apsauga
Asmeniniai duomenys naudojami tik jus identifikuoti. Norime aiškiai nurodyti, kad apdorojame asmeninius duomenis griežtai pagal asmeninių duomenų įstatymus. Jokiais atvejais asmeniniai duomenys neperduodami trečiosioms šalims.