Susisiekite su mumis

Spausdinimo valdymo paslaugos

„Sharp“ spausdinimo valdymo paslaugos – tai spausdinimo paslaugų rinkinys, sukurtas darbo su dokumentais srautus padaryti efektyvesnius ir pigesnius, už prieinamą kainą suteikiant specialių spausdinimo valdymo įgūdžių, kurių savo biure neturite.

Visų pirma jos iš karto iki 30 % sumažina kaštus*. Bet tai – tik pradžia. Mūsų spausdinimo valdymo paslaugos neapsiriboja paprastais kaštų mažinimo modeliais, užtikrindamos naują efektyvumo lygį visuose darbuose nuo mygtuko „spausdinti“ ar „kopijuoti“spragtelėjimo iki užbaigto dokumento pasiėmimo, paskirstymo ar saugojimo.

Kas yra spausdinimo valdymo paslauga?

Bendras bet kokių spausdinimo valdymo paslaugų tikslas yra pasitelkti centralizuotą metodiką, kuri pašalintų bereikalingą administravimą, padėtų apsieiti su minimaliais kaštais ir padidintų produktyvumą. Tačiau spausdinimo paslaugos gali (ir turi) būti pritaikytos prie konkrečios organizcijos poreikių.

Nuolat žvelgiant į ateitį, „Sharp“ spausdinimo valdymo paslaugos teikiamos per pasiteisinusį penkių etapų procesą, pradedant nuo kruopštaus jūsų svarbiausių poreikių įvertinimo ir bendradarbiavimo su jumis, siekiant apibrėžti bei įgyvendinti strategiją, padėsiančią jums ateityje.

Spausdinimo paslaugos pagal užsakymą

Nors kiekviena įmonė yra skirtinga, mūsų spausdinimo paslaugų ekspertai žino, kad dirbti efektyviau gali pradėti visi, turintys greitą ir patogią prieigą prie įrangos, kuri geriausiai įgyvendina jų spausdinimo, skenavimo, kopijavimo ir dokumentų tvarkymo poreikius, ir kai užtikrinama teigiama naudotojo patirtis.

Taigi, išanalizavę, kiek išleidžiate spausdinimui, mes taip pat pažvelgsime kur kas giliau į tai, kaip iš tiesų dirbate su dokumentais. Įvertinsime, ar turite spausdintuvų ar daugiafunkcių aparatų, kurie būtų per mažai išnaudojami (ribota investicijos grąža) ar per daug naudojami (mažėja patikimumas). Patarsime, ar turima įranga atitinka tikslus. Taip pat nustatysime, kas naudojasi jūsų spausdintuvais, kokiais tikslais ir kiek iššvaistoma veltui.

Išstudijuojami visi minėti niuansai ir dar daugiau, kad galėtume priderinti spausdinimo valdymo paslaugą, suteiksiančią naudos iš karto ir ateityje.

Informacijos pateikimas

Aiškiai žinosite, ar mūsų teikiamos spausdinimo valdymo paslaugos veikia taip, kaip tikėjotės: mes teiksime aiškias ketvirtines ataskaitas su tiksliais faktais ir skaičiais. Ne tik bendrų kaštų forma, bet ir smulkiausias detales.

Be to, jei įmanoma ką nors pagerinti, pavyzdžiui, nustatant naujus darbo srautus ar pakeičiant senstančią techniką, mes jums parodysime, ką daryti ir padėsime tą padaryti. Tai – nuolat gerėjantis ryšys, kuriame galite tikėtis geriausių rezultatų su mažiausiomis pastangomis ir minimaliomis išlaidomis.

Kaip dirbti jums geriausia

Visos „Sharp“ spausdinimo valdymo paslaugos yra konfigūruojamos iki smulkmenų, jas galima pakeisti bet kuriuo metu. Spausdinimo valdymo paslaugos palengvina kasdienį darbą, užtikrina mažesnes išlaidas ir didesnį produktyvumą, nei bet kada anksčiau.

*Šaltinis: Gartner 2013 „Active Print Management Initiatives Can Cut Your Office Print Costs by 10% to 30%“