Susisiekite su mumis

Tinklo apsauga

Jūsų duomenims kyla rizika. Jie gali būti pakeičiami, pavogti arba perimti juos siunčiant savame tinkle arba internete. Daugiafunkcių aparatų apsauga užkerta kelią jūsų įrenginių panaudojimui pažangiose kibernetinėse atakose ir apsaugo įrenginiuose laikomus duomenis. „Sharp“ padės apsaugoti jūsų jautrius duomenis skenuojant, spausdinant ar dalijantis informacija tokiomis priemonėmis:

 duomenų kodavimas įrenginyje

 koduoti „Adobe PDF“ failai

 SSL protokolų naudojimas

 el. pašto kodavimas

„Sharp“ – pirmasis pasaulyje daugiafunkcių aparatų gamintojas, gavęs Bendrųjų kriterijų sertifikatą, taip pat pirmasis gavęs EAL 4 aprobavimą duomenų apsaugos rinkiniui. Šiuo metu taip pat esame pripažįstami kaip pirmieji gamintojai, atitinkantys Spausdintų dokumentų įrenginių apsaugos profilio (HCDPP) standartus. Tinklo apsauga ir duomenų saugumas ir toliau lieka pamatiniais „Sharp“ daugiafunkcių aparatų ir spausdintuvų komponentais, naudojant įvairias standartines ir pasirenkamas saugumo funkcijas ir įrankius, skirtus apsaugoti įrenginyje esančius duomenis arba jų persiuntimo metu.

Taip pat naudojama išmani tinklo sąsaja ir ugniasienė, kuria galima riboti prieigą į konkrečius tinkle esančius kompiuterius ir pasirinktinai įjungti ar išjungti bet kokį protokolą ar paslaugų prievadą bet kuriame įrenginyje.

Nesvarbu, ar ieškote būdų apsaugoti savo daugiafunkcius aparatus, ar centralizuoti savo spausdintuvų saugumo valdymą, mes galime suteikti individualų įrankių komplektą, kuris padės IT administratoriams valdyti stabilią spausdinimo apsaugos politiką ir žymiai patogiau:

 prisijungti, stebėti ir valdyti jūsų įrenginius iš vienos, intuityvios centrinės konsolės

 sklandžiai kurti ir įgyvendinti savas tinklo ir spausdinimo apsaugos politikas

 atitikti naujausių apsaugos reglamentų, įskaitant BDAR, reikalavimų atitikimą