Susisiekite su mumis

Optimizuoti programinės įrangos sprendimai

Nepriklausomai nuo to, ar vadovaujate mažai darbo grupei, visam skyriui, kuriame darbas verda, ar įmantriam spausdinimo paslaugų salonui, galite drąsiai rinktis „Sharp“ daugiafunkcius spausdintuvus atlitki spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo darbams. Bet ar kas nors sakė, kad jie gali dar daugiau, naudojant su mūsų optimizuotų programinės įrangos sprendimų įvairovę?

Su programinės įrangos sprendimais, kuriais pagerinami visi dokumentų tvarkymo  etapai, tokie kaip dokumentų kontrolė, darbo srauto valdymas, saugus dokumentų laikymas, dokumentų skenavimas ir dar daugiau, mes suteikiame viską, ko reikia didinti produktyvumą ir kontroliuoti išlaidas.

 • Išeigos valdymas

  Mūsų optimizuoti spausdinimo sprendimai suteikia galimybę paprastai kontroliuoti savo spausdintuvų parką ir mažinti kaštus. Išeigos valdymo programinė įranga suteikia galimybę konkrečiai matyti, kiek, kas ir kada naudoja spausdintuvus. Jūs galite kontroliuoti prieigos prie kiekvieno spausdintuvo tinkle teises. Ji taip pat suteikia reikalingą informaciją, kuri padės pasirūpinti, kad spausdintuvai būtų tinkamose vietose, siekiant optimalaus efektyvumo.

 • Dokumentų perkėlimas į skaitmeninę erdvę

  Mūsų optimizuoti skenavimo sprendimai užtikrina greitą ir efektyvų dokumentų perkėlimą į skaitmeninę erdvę. Skenavimas, rodyklių sudarymas, failų tvarkymas, paskirstymas, atkūrimas – visus minėtus daug laiko suryjančius darbus galima atlikti arba automatiškai, kol skenuojate, arba per kelias sekundes, paspaudus atitinkamas piktogramas daugiafunkcio spausdintuvo lietimui jautriame valdymo skydelyje. Dokumentų perkėlimas į skaitmeninę erdvę dar niekad nebuvo toks paprastas. 

 • Mobiliosios programėlės

  Visi naudojame telefonus ir planšetinius kompiuterius susisiekti ir naudotis informacija. Mūsų optimizuoti sprendimai mobiliesiems įrenginiams suteikia galimybę į savo tinklą integruoti bet kokio tipo mobiliuosius įrenginius. Mobiliosios programėlės suteikia galimybę ne tik paprastai atsispausdinti medžiagą iš telefonų, planšetinių bei nešiojamų kompiuterių, bet ir saugiai skenuoti bei dalintis dokumentais, nebūnant biure.

 • Dokumentų tvarkymas ir dokumentų srautai

  Mūsų optimizuoti darbo srauto sprendimai padėjo visiems komandos nariams padidinti darbo efektyvumą, modernizavus rutininius darbus. Dabar galite skenuoti dokumentus ir persiųsti juos tiesiai tam žmogui, programai ar įmonės grupei, kuriems jo reikia.

  „Sharp“ dokumentų tvarkymo programinė įranga, veikianti debesyje arba nuosavame serveryje įmonei reikalingą informaciją padaro prieinama įgaliotiems darbuotojams bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje iš praktiškai be kokio įrenginio, įskaitant telefonus ir planšetinius kompiuterius. 

 • Įrenginių tvarkymas

  Spausdintuvams, kopijavimo aparatams ir daugiafunkciams įrenginiams reikalingas nuolatinis dėmesys – net jei kalbėsime tik apie dažų kasečių ir popieriaus papildymą. Turint kelis ar kelis šimtus spausdintuvų, „Sharp“ optimizuoti tvarkymo sprendimai ir įrenginių tvarkymo programinė įranga palengvina gyvenimą. Kiekvienoje darbo grupėje sumažėja atsitraukimų nuo darbo, laukimo ir padidėja produktyvumas.

 • Spaudinių parengimo ir užduočių tvarkymo programinė įranga gamybinės klasės spausdintuvams

  Gamybinėje aplinkoje rekomenduojame naudoti optimizuotus spaudinių parengimo ir užduočių tvarkymo sprendimus. Intuityvi sąsaja, nutempiant piktogramas, suteikia pastangų nereikalaujančią kiekvienos užduoties kontrolę. Galėsite pasirinkti išvesties įrenginį, nustatyti darbų pirmenybę, išlyginti apkrovas ir atlikti daug kitų funkcijų.

  Patogi užduočių peržiūrėjimo funkcija suteikia galimybę patikrinti darbus prieš paleidžiant spausdinimą. Taip pat yra galimybė paskirstyti didelius spausdinimo darbus keliams įrenginiams iš karto, kad padvigubėtų ar net patrigubėtų spausdinimo greitis, ir naudoti elektroninį užduočių eilės sudarymą, kad darbo srautas taptų greitesnis ir paprastesnis.