Susisiekite su mumis

Optimizuotosios valdymo paslaugos

 • Optimizuotosios valdymo paslaugos

  Šiandieniniame verslo pasaulyje kaip niekad sudėtinga išlikti konkurencingam. Klientai, vadovybė ir darbuotojai – visi nori gauti daugiau už mažiau.

  Teikdami optimizuotas valdymo paslaugas, galime nustatyti, kaip vykdyti ir palengvinti Jūsų perėjimą prie naujos įrangos, metodų ir procesų, kurie padėtų Jūsų darbuotojams geriau išnaudoti informaciją ir našiau dirbti, vadovybei – sutaupyti pinigų, o klientams – mėgautis dar geresne patirtimi.

  Optimizuotosios valdymo paslaugos ne tik pagerins tai, kaip pasiekiate ir vaizduojate savo duomenis, bet ir kaip juos apdorojate  per pagerintus skaitmeninius darbo srautus ir efektyvesnį darbą bendradarbiaujant. Tokios paslaugos apima nuo specifinės įmonės funkcijų nustatymo iki visos organizacijos aprėpimo ir yra pritaikomos pagal Jūsų poreikius.

  Penkių etapų procesas – nuo nustatymo iki nestabdomo ir nuolatinio optimizavimo – veikia kaip strategija kiekvienoje vietoje ir yra skirtas užtikrinti tikrą bendradarbiavimą, lankstumą ir tinkamą plėtrą. To pasekoje įsijungimas gali prasidėti nuo bet kurio etapo, o mūsų profesionalų komanda gali valdyti Jūsų procesus, kad jie taptų efektyvesniu ir produktyvesniu darbu.

  Šiai paslaugai pagrindą suteikia mūsų optimizuotųjų programinės įrangos sprendimų, profesionalių paslaugų, įrankių, valdymo, ataskaitų rengimo ir mūsų apdovanojimus pelniusių aparatinės įrangos produktų asortimentas.

 • Optimizuotosios dokumentų tvarkymo paslaugos

  Optimizuotosios dokumentų tvarkymo paslaugos suderina mūsų spausdinimo valdymo, gamybos ir turinio valdymo paslaugas. Pasiūlydami saugių, konfigūruojamų koncentruotų paslaugų paketą, galime suteikti greitą ir tęstinį konkurencinį pranašumą savo klientų darbo vietoje.

  Mes galime padėti Jums mažinti išlaidas spausdinimui, įdiegti saugų ir atsakingą mobilųjį spausdinimą ar automatinius darbo srautus. Mes turime įrankius, kurie padės Jums efektyviau bendradarbiauti, saugiau dalintis informacija ir greičiau priimti sprendimus. Arba, jei norite maksimaliai išnaudoti savo mobiliosios darbo jėgos potencialą, galime padėti ir šiuo klausimu.

  Mūsų konsultantai nepagailės laiko įsigilinti į Jūsų poreikius ir prioritetus, kad galėtų rekomenduoti, į ką investuoti, norint modernizuoti spausdinimo procesus Jūsų darbo vietoje. Išnaudodami „Sharp“ technologijas ir mūsų derinamo mastelio programinės įrangos ekosistemą, galime užtikrinti, kad Jūsų darbuotojai turės jų darbui atlikti reikiamą informaciją tada, kada jos prireiks.

  Mūsų technologijos ir paslaugos yra agreguotos ir integruotos, o tai reiškia, kad jas galima išdėstyti bet kokia seka arba tik tam tikram laikui, kurį leidžia Jūsų biudžetas.

 • Paslauga „Managed Print Services“

  Daugybė verslo įmonių yra būtinos spausdinimo ir nuskaitymo funkcijos, bet didelė dalis jų neturi laiko, resursų ar specialisto įgūdžių, kad jų spausdintuvai būtų efektyviai tvarkomi. Be centralizuoto požiūrio nebūtinos administravimo ir eksploatacinės išlaidos gali sumažinti bendrąjį verslo efektyvumą. 

  „Sharp“ spausdintuvai ir MFP visada pasižymėdavo išskirtiniu efektyvumu ir patikimumu, o naudodamiesi „Sharp Managed Print Services“ (MPS) galite iš karto sumažinti spausdinimo išlaidas 30 proc.*. Taip pat galite padidinti santaupas pasikliaudami platesniu „Sharp“ technologijų ir paslaugų verslui asortimentu.

  Nesvarbu, ar teturite vieną įrenginį, ar visą jų parką, „Sharp MPS“ padės tvarkyti jūsų įrenginių naudojimą lengviau ir saugiau. Mūsų konsultantai padės jums prieiti ir praplėsti bendrą požiūrį į spausdinimą ir  nuskaitymą, plėtoti išlaidas mažinančia spausdinimo politiką, ir kontroliuoti ateities spausdinimo išvestį, kartu pagerinant spausdinimo patirtį naudotojams.

  *Šaltinis; Gartner, 2013 „Active Print Management Initiatives Can Cut Your Office Print Costs by 10% to 30%“