Susisiekite su mumis

Išvesties apsauga

„Sharp“ siūlo visapusišką produktų rinkinį išvesties saugumo valdymui, kuris tinka bet kokio tipo ir dydžio organizacijoms, todėl jūs galėsite dirbti efektyviai, valdydami su spausdinimu susijusias išlaidas. Mes taip pat padėsime jums nusistatyti politikas ir kontroliuoti prieigą – ir saugumą – spausdinant.

Skirstydami leidimus konkretiems žmonėms ir kontroliuodami jų prieigą prie turimų spausdintuvų, tai, ką jie gali ir ko negali daryti, jūs kuriate spausdinimo valdymo politiką padalinio ar individualiu lygmeniu. Bandyti spausdinti ar prisijungti prie daugiafunkcio aparato gali bet kas, tačiau šis darys tai, ką reikia, tik darbuotojams turint reikiamą įgaliojimą ir leidimą.

Galima pasirinkti tai, kad IT administratoriai ar įmonių savininkai galėtų supaprastinti prisijungimą, nustatydami PIN kodą arba kortelių skaitytuvą, nustatyti kredito ribas darbuotojams arba grupėms ir panaudoti klientų apmokestinimo modelį savo įmonėse, kad padaliniai, projektai ar klientai susimokėtų. Audito tikslais apie įrenginio naudojimą kaupiama atmintis.