Susisiekite su mumis

Naudinga informacija

Sveiki atvykę į „SHARP“ pagalbos puslapį. Šioje vietoje sukaupėme įvairios naudingos informacijos, kurioje yra ir atsisiuntimų centras, regioninių aptarnavimo centrų paieška, kontaktinė informacija, informacija apie gamintojo suteikiamą garantiją, taip pat duomenys apie mūsų pagalbos tarnybą.

Jei Jus domina naudojimo instrukcijos, gamintojo garantijos  sąlygos ir pan., naudokite „Sharp“ atsisiuntimų centrą:

Jei pasitaikė pirkinys su defektu ir norite susisiekti su aptarnavimo centru savo regione, naudokitės mūsų aptarnavimo centrų paieškos sistema:

„Sharp“ verslo partneriams surinkome naudingos informacijos mūsų puslapyje Verslo partneriai. Jei susidomėjote, spauskite šią nuorodą:

Nesvarbu, kokius „Sharp“ produktus naudojate ir kokių reikalavimų Jūsų įmonė turi, mes pasiruošę suteikti Jums tokią pagalbą, kokios Jums reikia ir tada, kada reikia.

Buitiniai produktai – susisiekite su mumis

Jei jums reikia palaikymo vienam iš mūsų Sharp bendrojo vartojimo produktų, naudokite atitinkamo produkto kontaktus.

Oro kondicionierius, DVD, „Blu Ray“:
Nusiųskite el. laišką naudodamiesi kontaktiniu mygtuku.

Garso įranga, LED televizoriai Modeliai:

Buitinė technika:
šaldytuvas, skalbyklė, indaplovė, mikrobangų krosnelė, elektrinė orkaitė, elektrinė kaitlentė, indukcinė kaitlentė, oro valytuvas, „Plasmacluster“, skalbimo mašina, skalbyklė-džiovyklė

Kalkuliatorius, el. žodynas:

Jei nerandate kontaktinės informacijos dėl savo produkto arba neturite laiko skambinti, susisiekite su mumis:

Atsarginių dalių platinimas

„Sharp“ siūlo platų atsarginių dalių mūsų produktams asortimentą mūsų vietiniuose arba regioniniuose dalių platinimo centruose.

Jei pirkote iš trečiųjų šalių, turite vadovautis pardavėjo sąlygomis. Pasitikslinkite informaciją iš pardavėjo. „Sharp“ negali prisiimti atsakomybės už trečiųjų šalių internetinių puslapių turinį ar iš jų pirktus gaminius.