Susisiekite su mumis

330 Wp / Monokristalinis: NUJC330

  • Našusis
  • Didelis modulio našumas (19,5%)
  • 120 pusinių elementų (1684 x 1002 x 40 mm)
  • Tvirta konstrukcija (išlaikyti testai: PID atsparumas druskos rūkui IEC61701, amoniakui IEC62716, smėliui ir dulkėms IEC60068)
  • Novatoriška PERC (pasyvuoto emiterio ir bazės, angl. Passivated Emitter and Rear Cell) elementų technologija
  • Patvirtinta kokybė (VDE IEC/EN 61215 + IEC/EN61730, II saugumo klasė, CE, atsparumo ugniai klasė C)
  • Patikima garantija: 25 metų linijinio energijos išvado garantija ir 15 metų gaminio garantija (taikoma ES ir kitose sąraše esančiose šalyse montuojamiems moduliams. Prieš pirkdami, pasitikslinkite dėl garantijos sąlygų savo gyvenamojoje vietoje
  • Garantuotas pozityvus energijos toleravimas (pasiekiama mažiausiai nurodyta reikšmė ir iki 5 % daugiau)

Apžvalga

DIDŽIAUSIO NAŠUMO „SHARP“ PUSINIŲ ELEMENTŲ PV MODULIAI

Pagrindiniai pusinių elementų modulių pranašumai naudotojams yra 2–3 % didesnis modulio efektyvumas ir didesnis bendras našumas. Pusinių elementų modulyje standartiniai visi elementai yra supjaustyti į dvi lygias dalis. Be to, modulis taip pat yra padalintas į viršutinę ir apatinę puses ir ant jų išdėstytas pusines celes.

Padalinus elementus, vieno elemento sukuriama galia sumažinama perpus, o varžos nuostoliai elementų ir modulių lygyje sumažinami iki vieno ketvirtadalio. Be to, pusiau padalyta srovė gali žymiai sumažinti temperatūrą elementuose ir dėl to sumažinti karštųjų taškų poveikio riziką. Trys maži jungiamieji langeliai, kuriuose kiekviename yra tik vienas apėjimo diodas, taip pat perduoda mažiau šilumos į žemiau esančius elementus. Šie veiksniai taip pat padidina visos sistemos ilgaamžiškumą, o modulio padalijimas per pusę taip pat paveikia bendrą našumą. Generuotos srovės kelias sutrumpėja padalijus modulį, dar labiau sumažinant pasipriešinimo nuostolius. Modulio montavimas vertikaliai taip pat naudingas šešėlinėse situacijose. Pavyzdžiui, jei apatinė modulio pusė yra užtemdyta, naudotojai vis tiek gali generuoti 50 % našumo su viršutine puse, o pilno elemento modulio gamyba visiškai nutrūksta. Tai gali būti tarpueilių šešėlių atveju montuojant lauke ar ant pakreiptų stogų. Dėl to, naudojant pusinių elementų modulius, galima pasiekti aukštesnes galios klases ir didesnį našumą vienai sistemai.

JŪSŲ PARTNERIS SAULĖS ENERGIJOS SRITYJE VISAM GYVENIMUI

„SHARP“, sukaupusi 60 metų patirtį saulės energijos srityje — rinkoje nėra ilgiau veikiančios kompanijos — todėl jos patirtis fotovoltinių (FV) modulių versle – nepralenkiama. Būdama viena iš pradininkių saulės elementų rinkoje, „SHARP“ ištisus dešimtmečius buvo varančioji jėga saulės elementų technologijose ir yra pagaminusi per 50 milijonų FV modulių. „SHARP“ FV moduliai naudojami visame pasaulyje įvairiomis sąlygomis ir plačia paskirtimi. Nuo kalnų iki dykumų, nuo stingdančio klimato iki ekstremalios drėgmės ir karščio, „SHARP“ moduliai pasiteisino kaip tvirti ir patikimi produktai. Specialūs „SHARP“ gaminių bandymai yra grindžiami dešimtmečių patirtimi rinkoje, todėl yra iki penkių kartų griežtesni, negu reikalaujama pagal IEC standartus. Visiems moduliams taikoma 10 metų gaminio garantija, 25 metų linijinė garantija gamybos rezultatams ir įvairūs sertifikatai kiekvienai gaminių linijai.

Videos

Atsisiuntimai