Susisiekite su mumis

Profesionalūs ekranai – savybės

Kai reikia tvirtos, patikimos skaitmeninės reklamos ekrane, pasižyminčios aukščiausia kokybe ir ryškiausiomis spalvomis, profesionalai reikalauja „Sharp“. Štai, kodėl:

Patikimumas

Mūsų patikimi LCD monitoriai ir komerciniai ekranai yra sukurti naudoti pačiose reikliausiose aplinkose. Be to, ventiliatoriaus nenaudojanti konstrukcija reiškia, kad prietaisai veikia tyliai, kaupdami minimalų kiekį dulkių. Todėl mes galime kiekvienam „Sharp“ komerciniam ekranui suteikti trejų metų garantiją naudojimo vietoje.

Išskirtinė vaizdo kokybė

„Sharp“ LCD ekranai pasirūpina, kad jūsų norima perteikti žinutė išsiskirtų aiškiai ir garsiai pilna 1080p (1920 x 1080) arba 4K UHD (3840 x 2160) raiška iš visų įprastų analoginių, skaitmeninių RGB ar HD vaizdo šaltinių. Kam benaudotumėte savo LCD ekranus, jų ryškus tekstas ir išsiskirianti grafika patrauks ir išlaikys maksimalų auditorijos dėmesį.

Neprilygstamas universalumas

Koks bebūtų jūsų iššūkis, mūsų komercinių ekranų asortimente rasite tai užduočiai tinkamiausią LCD ekraną. Ploni, lengvi, todėl juos lengva montuoti, o PN serija suteikia galimybę montuoti vertikaliai ir horizontaliai. Dydžiai – nuo 32 colių iki pat 90 colių. Be to, LCD ekranų PN serijos modelius galima montuoti kartu, sukuriant išskirtinai dideles ir didelį poveikį darančias vaizdo sienas.

Profesionalių ekranų savybės

 • Dizainas

  Nuožulnus kampas

  Naujas nuožulnus kampas ir plonesnis profilis sukuria stilingai grakštų dizainą, o pašiaušto metalo apdaila visai briaunai suteikia aukštos kokybės išvaizdą ir pojūtį.

  Lengva konstrukcija

  Patobulinus LCD dalis ir medžiagas, pavyko sumažinti monitorių svorį, todėl dabar juos lengviau transportuoti ir montuoti.

  Įmontuoti garsiakalbiai

  Įmontuoti 10 vatų kiekvienam kanalui erdvinio garso garsiakalbiai, todėl daugeliu atvejų nereikia išorinės garso sistemos. Šie galinėje dalyje sumontuoti garsiakalbiai idealiai tinka leisti garso turinį su fonine muzika. Taip pat yra garso išvesties lizdai, skirti lengvai jungti išorinius garso komponentus, o, kai naudojami su papildomai pasirenkama PN-ZB01 įvesties / išvesties plokšte, galima naudoti erdvinio garso garsiakalbių lizdus (10 W + 10 W).

  Rankenos, kad būtų saugu montuoti

  Kad būtų saugu kelti, kiekvienas monitorius turi rankenas. Sumontavus ekraną, tas rankenas galima nuimti. Kiekviename modelyje taip pat yra VESA atitinkanti montavimo skylė, padedanti užtikrinti saugų ir tvirtą montavimą su trečiųjų šalių montavimo įranga.

 • Papildymo galimybės

  ID kodavimas

  Per RS-232C sąsają kiekvieną „Sharp“ LCD monitorių galima kompiuteriu valdyti ir stebėti iš centrinės būstinės. Kiekvienam monitoriui galima priskirti atskirą ID kodą, nurodant įjungimą / išjungimą, turinio pakeitimą ir įvairius ekrano nustatymus.

  Planavimas

  Kad būtų dar lengviau naudoti monitorius, planavimo funkcija suteikia galimybę užprogramuoti iki aštuonių nustatymų, kada automatiškai nustatytu laiku juos įjungti / išjungti kiekvieną dieną, kas savaitę ar tik vieną kartą.

  Nustatymai per interneto naršyklę

  „Sharp“ PN-E serijos LCD monitorius galima paprastai konfigūruoti per interneto naršyklę ir papildomai pasirenkamą monitorių valdymo programinę įrangą.

  SNMP palaikymas

  Naudojant paprastą tinklo stebėjimo protokolą (SNMP), per vietinį tinklą galima stebėti ekrano būseną, darbo trukmę ir kitus parametrus.

 • Kitos svarbiausios funkcijos

  Konstrukcija be ventiliatoriaus

  „Sharp“ LCD monitoriai suprojektuoti taip, kad palaikytų oro srautą ir išsklaidytų šilumą, nenaudojant mechaninių oro ventiliatorių, kurie traukia dulkes ir yra triukšmingi.

  Įmontuotas temperatūros jutiklis

  Įmontuotas jutiklis fiksuoja, kada monitoriaus viduje pakyla temperatūra, tada apšvietimo sistema automatiškai prisitaiko, kad būtų palaikoma tinkama temperatūra.

  Įjungimo delsa

  Siekiant sumažinti elektros tinklo apkrovą, kai vienu metu įjungiama daug monitorių, PN-E serijos monitoriuose galima nustatyti delsos laiką tarp kiekvieno monitoriaus įjungimo sukonfigūruotose vaizdo sienose ar montažuose iš kelių monitorių.

  Registrų saugojimas

  Registrų saugojimo / iškėlimo funkcija išsaugo eksploatacijos registrus, informaciją apie signalo pasikeitimus ir eksploatacijos nukrypimus nuo normos. Tai vėliau padeda techninės priežiūros specialistams greičiau išspręsti nesklandumus.

  Techninės įrangos diagnostika

  Techninės įrangos diagnostikos funkcija nustato bet kokius energijos tinklo įtampos nukrypimus nuo normos ir juos nurodo monitoriuje.

  Pranešimai el. paštu

  Pranešimų el. paštu funkcija suteikia galimybę reguliariai peržiūrėti informaciją apie ekranų būseną ir gedimus, kuri siunčiama nustatytu el. pašto adresu.

  Automatinis derinimas

  Naudojant analoginę RGB jungtį, pasikeitus įvesties signalo sinchronizavimui, laiko fazė prisiderina automatiškai.