Susisiekite su mumis

Profesionalių ekranų nauda

„Sharp Visual Solutions“ nuolat investuoja į technologijas, mėgaujasi inovacijų naudos derliumi ir naujais būdais atvaizduoja skaitmeninį vaizdą. Geriausius „Sharp“ vaizdo perteikimo įrenginius galima naudoti švietimo, biuro, valdymo centrų, laisvalaikio ir pramogų įstaigų, mažmeninės prekybos aplinkose.

Didelio formato reklaminių prekybos zonų naudojimas kol kas pastebimai didėja ir yra smarkiai įtakojamas mažmeninės prekybos sektoriaus, kur labai svarbus vaizdo tikslumas ir realistiškumas. Siūlomi „Sharp“ mažmeninės prekybos reklaminių zonų sprendimai išnaudoja išmaniuosius tinklus ir kitus integruotus sprendimus, tokius kaip dinaminis turinys debesyje, kurį lengva valdyti ir prižiūrėti.

„Sharp“ vaizdo sienos – tobulas sprendimas, norint atvaizduoti neįtikėtinas detales dideliame ekrane, neaukojant vaizdo kokybės ar dydžio ir garantuojant stiprų įspūdį. Pasižyminčios dideliu šviesumu ir patikima kokybe, naudojant visą parą be išeiginių, „Sharp“ vaizdo sienos naudojamos daugybėje mažmeninės prekybos parduotuvių, oro uostuose ir skubios pagalbos kontrolės vietose.

Nors ekrano kaina yra paprastas ir svarbus veiksnys, perkant šį daiktą, galutiniams naudotojams vis labiau svarbus spalvų tikslumas, šviesumo ir spalvų suderinamumas arba tiesiog geresnė pikselių kokybė. Tokioje situacijoje didesnės raiškos poreikis eina greta geresnių spalvų, todėl profesionalių „Sharp“ ekranų pasiūloje atsirado 4K UHD ekranų, kurie ir suteikia daugiau ir kokybiškesnių pikselių. Ypač mažmeninėje prekyboje tai gali sukelti didesnį susidomėjimą prabangiais daiktais, aukštesnio lygio vaizdo atkūrimo potyriais ir palikti daugiau patenkintų klientų.

„Sharp“ save pozicionuoja kaip vaizdo perteikimo technologijų novatorę tiems, kurie ieško praktinių sprendimų, tuo pačiu būdama nepakartojamų vaizdinių potyrių šiandien ir rytoj partnerė.

Profesionalių ekranų savybės

 • Profesionalūs monitoriai ir komerciniai LFD ekranai

  Patikimumas

  Didelio formato profesionalūs „Sharp“ monitoriai ir komerciniai LFD ekranai sukurti tarnauti bet kur, bet kada ir bet kokiu tikslu. Tvirtai suręsti „Sharp“ LCD monitoriai idealiai tinka naudoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Be to, kadangi šie monitoriai išnaudoja pažangią konstrukciją be ventiliatorių, jiems nereikalingi mechaniškai oro srautą sukuriantys ventiliatoriai, todėl prietaisai veikia tyliai, maksimaliai patikimai ir minimaliai kaupia dulkes. Už kiekvieno „Sharp“ komercinio ekrano stovi 3 metų ribota garantija, apimanti dalis, aptarnavimą ir apšvietimą.

  Vaizdo kokybė

  Jei reikalaujate išskirtinės vaizdo kokybės, dauguma „Sharp“ didelio formato komercinių LCD ekranų pasižymi 1920 x 1080 (1080p) arba UHD (3840x2160) raiška iš praktiškai bet kokio analoginio ar skaitmeninio RGB šaltinio ar HD vaizdo įrašų šaltinio. Dailus tekstas ir sudėtingi grafikos elementai atvaizduojami pritrenkiančiai ryškiai ir aiškiai. PN serijos ekranai perteikia ryškius, dėmesį prikaustančius vaizdus skaitmeninėse reklaminėse prekybos zonose, valdymo aplinkoje ar vaizdo konferencijose.

  Universalumas

  Ar norėtumėte geresnių potyrių vaizdo konferencijose? Skaitmeninėse reklaminėse prekybos zonose? Didelio formato ekranų viešbučių ir maitinimo ar stadionų aplinkoje? Visa tai ir daugiau rasite „Sharp“ komercinių LCD ekranų linijoje.
  Ploni, lengvi, lengvai montuojami, o PN serijos modelius galima montuoti horizontaliai ir vertikaliai, taip panaudojant juos įvairiems tikslams. Galima rinktis įvairių dydžių ekranus nuo 42" klasės (42-1/16" įstrižainės) iki 90" klasės (90" įstrižainės). PN serijos modeliai idealiai tinka naudoti įvairiais tikslais, tarp jų vaizdo konferencijoms, skaitmeninėms reklaminėms prekybos zonoms, kompiuterinio dizaino darbuose, įmonių, valdžios, švietimo įstaigų veikloje, sporto arenose ir maldos namuose. O naudojant vaizdo padidinimo (priartinimo) režimą, galima sumontuoti iki 5 x 5 „Sharp“ PN serijos monitorių* junginius, sukuriant išskirtinai dideles, didelio poveikio vaizdo sienas.

  *Kai kuriuose montažuose gali prireikti papildomos trečiųjų šalių techninės įrangos.

 • Dizainas

  Nuožulnus kampas

  Naujas nuožulnus kampas ir plonesnis profilis sukuria stilingai grakštų dizainą, o pašiaušto metalo apdaila visai briaunai suteikia aukštos kokybės išvaizdą ir pojūtį.

  Lengva konstrukcija

  Patobulinus LCD dalis ir medžiagas, pavyko sumažinti monitorių svorį, todėl dabar juos lengviau transportuoti ir montuoti.

  Įmontuoti garsiakalbiai

  Įmontuoti 10 vatų kiekvienam kanalui erdvinio garso garsiakalbiai, todėl daugeliu atvejų nereikia išorinės garso sistemos. Šie galinėje dalyje sumontuoti garsiakalbiai idealiai tinka leisti garso turinį su fonine muzika. Taip pat yra garso išvesties lizdai, skirti lengvai jungti išorinius garso komponentus, o, kai naudojami su papildomai pasirenkama PN-ZB01 įvesties / išvesties plokšte, galima naudoti erdvinio garso garsiakalbių lizdus (10 W + 10 W).

  Rankenos, kad būtų saugu montuoti

  Kad būtų saugu kelti, kiekvienas monitorius turi rankenas. Sumontavus ekraną, tas rankenas galima nuimti. Kiekviename modelyje taip pat yra VESA atitinkanti montavimo skylė, padedanti užtikrinti saugų ir tvirtą montavimą su trečiųjų šalių montavimo įranga.

 • Papildymo galimybės

  ID kodavimas

  Per RS-232C sąsają kiekvieną „Sharp“ LCD monitorių galima kompiuteriu valdyti ir stebėti iš centrinės būstinės. Kiekvienam monitoriui galima priskirti atskirą ID kodą, nurodant įjungimą / išjungimą, turinio pakeitimą ir įvairius ekrano nustatymus.

  Planavimas

  Kad būtų dar lengviau naudoti monitorius, planavimo funkcija suteikia galimybę užprogramuoti iki aštuonių nustatymų, kada automatiškai nustatytu laiku juos įjungti / išjungti kiekvieną dieną, kas savaitę ar tik vieną kartą.

  Nustatymai per interneto naršyklę

  „Sharp“ PN-E serijos LCD monitorius galima paprastai konfigūruoti per interneto naršyklę ir papildomai pasirenkamą monitorių valdymo programinę įrangą.

  SNMP palaikymas

  Naudojant paprastą tinklo stebėjimo protokolą (SNMP), per vietinį tinklą galima stebėti ekrano būseną, darbo trukmę ir kitus parametrus.

 • Kitos svarbiausios funkcijos

  Konstrukcija be ventiliatoriaus

  „Sharp“ LCD monitoriai suprojektuoti taip, kad palaikytų oro srautą ir išsklaidytų šilumą, nenaudojant mechaninių oro ventiliatorių, kurie traukia dulkes ir yra triukšmingi.

  Įmontuotas temperatūros jutiklis

  Įmontuotas jutiklis fiksuoja, kada monitoriaus viduje pakyla temperatūra, tada apšvietimo sistema automatiškai prisitaiko, kad būtų palaikoma tinkama temperatūra.

  Įjungimo delsa

  Siekiant sumažinti elektros tinklo apkrovą, kai vienu metu įjungiama daug monitorių, PN-E serijos monitoriuose galima nustatyti delsos laiką tarp kiekvieno monitoriaus įjungimo sukonfigūruotose vaizdo sienose ar montažuose iš kelių monitorių.

  Registrų saugojimas

  Registrų saugojimo / iškėlimo funkcija išsaugo eksploatacijos registrus, informaciją apie signalo pasikeitimus ir eksploatacijos nukrypimus nuo normos. Tai vėliau padeda techninės priežiūros specialistams greičiau išspręsti nesklandumus.

  Techninės įrangos diagnostika

  Techninės įrangos diagnostikos funkcija nustato bet kokius energijos tinklo įtampos nukrypimus nuo normos ir juos nurodo monitoriuje.

  Pranešimai el. paštu

  Pranešimų el. paštu funkcija suteikia galimybę reguliariai peržiūrėti informaciją apie ekranų būseną ir gedimus, kuri siunčiama nustatytu el. pašto adresu.

  Automatinis derinimas

  Naudojant analoginę RGB jungtį, pasikeitus įvesties signalo sinchronizavimui, laiko fazė prisiderina automatiškai.

Vaizdo sienos

 • Vaizdo sienos vaizdo savybės – PN-V serija

  Apžvalga

  Su ploniausiu nuožulniu kampu 60" įstrižainės klasėje* PN-V serija tapo kelių ekranų vaizdo sienų standartu. Horizontalus ir vertikalus išdėstymas, pilnos matricos LED apšvietimas ir praktiškai besiūliai krašteliai padeda sukurti kone bet kokio dydžio ir formato vaizdo sienas.

  * Remiantis vieša informacija apie 60 colių ir didesnių LCD matricas iki 2010 m. birželio 8 d.

 • Vaizdo didinimo (priartinimo) režimas

  (iki 25 monitorių)

  Vaizdo didinimo (priartinimo) režimas gali iš kompiuterio vieną vaizdą išskirstyti iki 25 monitorių (5 x 5 monitorių konfigūracijoje). Rėmelio pločio derinimo funkcija praktiškai panaikina išdėstymo nesklandumus ir padidina vaizdą kelių monitorių montaže.

 • Pilnos matricos LED apšvietimas

  Stabilus šviesumas ir mažos energijos sąnaudos

  Siekdama PN-V serijai suteikti vienodesnį šviesumą negu gali parūpinti įprastas CCFL apšvietimas, „Sharp“ išdėstė LED elementus per visą matricą tiesiai už skystųjų kristalų sluoksnių, taip užtikrindama, kad „Sharp“ daugiaekraniai montažai būtų šviesūs, gražūs ir tolygūs.

  * Šalto katodo fluorescencinė lempa

 • PN-ZR01 (PN-V60X serijai) ir PN-ZR01A (PN-V551 serijai) valdymo rinkiniai

  (parduodami atskirai)

  Jei kuri nors monitorius kelių monitorių montaže yra su nuotolinio valdymo jutiklių dėžute, visus monitorius galima patogiai valdyti vienu nuotolinio valdymo įrenginiu. O kad energijos sąnaudos būtų mažesnės, šviesumo jutiklis automatiškai reguliuoja monitorių apšvietimo šviesumą pagal aplinkos apšvietimą.

 • Bene neribotos vaizdo pateikimo galimybės

  Ypač plonas PN-V serijos nuožulnus kampas gretimų monitorių siūlę padaro beveik nematomą 6,5 mm* pločio (PN-V60X serijos) ir 3,5 mm* (PN-V551 serijos). Kai monitoriai naudojami vaizdo sienos konfigūracijoje, taip užtikrinamas aiškus ir didelio poveikio, praktiškai bet kokio dydžio ir formato vaizdas. Dėl patvirtinto 24/7 patikimumo, 3 metų ribota garantija dalims ir darbams ir „ENERGY STAR®“ ženklinimu PN-V serija sukurta taip, kad būtų ypač patikima.

  * Neįskaitomas atstumas tarp monitorių.

 • Sukurkite dinamiškas vaizdo sienas

  Matavimo vienetai: cm (apytiksliai nuožulnaus kampo pločio matmenys)

  Galima sujungti praktiškai neribotą skaičių PN-V serijos monitorių skaičių, norint sukurti didelio poveikio vaizdo sienas iš daugybės monitorių. Šias konfigūracijas galima valdyti RS-232C arba per tinklą.* Valdymo ir integravimo paprastumas padeda supaprastinti įmantrios, praktiškai bet kokio dydžio ir formos vaizdo sienos montavimą.

  PN-ZB02 įvesties / išvesties plokštė reikalinga PN-V60X serijos tinklo kontrolei. PN-V551 turi įmontuotą tinklo sąsają.