Susisiekite su mumis

Profesionalūs ekranai

„Sharp“ profesionalūs vaizdo pateikimo sprendimai suteikia puikią ekranų raišką ir išskirtinį spalvų tikslumą bet kokioje aplinkoje, kur vizualinė komunikacija yra esminė.

Intensyvi mažmeninės prekybos aplinka, misijos valdymo centrai, laisvalaikio ir pramogų centrai, švietimo įstaigos, susirinkimų salės, vestibiuliai, transporto taškai, konferencijų centrai – visose vietose galima gauti naudos iš didelio formato skaitmeninės reklamos ekrane ir pranašios 4K raiškostechnologijos.

Kas gi skiria „įprastus“ ir profesionalius vaizdo pateikimo sprendimus? Raiška – viena iš lygties dalių, todėl kai kuriuose modeliuose mes naudojame 4K raišką, suteikdami jums reikalingą ryškumą, kuris reikalingas, bendraujant su auditorija per atstumą. Bet tai – tik viena iš priežasčių, kodėl profesionalai reikalauja naudoti „Sharp“ skaitmeninius ekranus.

Profesionalūs skaitmeniniai ekranai bet kokiai aplinkai

Valdymo centrai ir mažmeninės prekybos centrai renkasi mūsų didelio tikslumo profesionalius ekranus, nes jie yra pakankamai ryškūs, kad išsiskirtų ir taip gausiai apšviestoje aplinkoje ir todėl, kad jie suprojektuoti veikti visą parą be poilsio dienų.

Be to, priklausomai nuo modelio ir pritaikymo, mūsų skaitmeniniai ekranai suteikia progą pasinaudoti išmaniąsias sąsajas bei dinaminį turinį debesyje, todėl paprasta pasirinkti ir skleisti tinkamą informaciją tinkamai auditorijai tinkamu metu.

Mūsų profesionalių vaizdo pateikimo sprendimų asortimente yra savo srityje nepralenkiamų ekranų, skirtų mažmeninei prekybai, kuriuos galima statyti vertikaliai, horizontaliai, kai kuriais atvejais ir ekranu žemyn ar aukštyn. Kai kuriuos modelius galima naudoti suformuoti kvapą gniaužiančio dydžio vaizdo sienas.

„Sharp“ skaitmeninė reklama ekrane – profesionalų pasirinkimas

Jei tik reikia tikslumo ir aiškumo, visada atsiranda tinkamas „Sharp“ ekranas. Kompaktiški jutikliniai ekranai, didelio formato ekranai mažmeninei prekybai, 4K raiška, išskirtinės spalvos, paprastas turinio valdymas, 24/7 patikimumas, super mažos energijos sąnaudos – kokio beprireiktų profesionalaus vaizdo pateikimo sprendimo, jį rasite čia.

Be to, kai kuriuose mūsų profesionaliuose ekranuose yra „Mini-OPS“ jungtis, kuri suteikia galimybę prijungti įvairius papildomus įrenginius, taip išplečiant jų funkcionalumą.