Susisiekite su mumis

„Sharp“ saulės energijos sprendimai

Aukščiausios kokybės saulės elementai iš FV pradininkų

Jeigu ieškote aukštos kokybės saulės elementų gaminti elektros energiją sąmoningai tausojant aplinką, jūs atėjote ten, kur reikia. Jau virš 60 metų „Sharp“ kompetencijos šerdis yra saulės energijos sprendimų kūrimas. Iki šios dienos „Sharp“ visame pasaulyje pagamino virš 50 milijonų fotovoltinių (FV) modulių pagal naujausias technologijas, atitinkančių tūkstančių saulės energijos klientų poreikius įvairiose šalyse.

Iš savo būstinės Europoje mes tiekiame saulės energijos sistemas montuotojams, platintojams ir projektų vykdytojų kompanijoms iš Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos.

Didelio našumo „Sharp“ saulės elementų asortimentas yra sukurtas montuoti namuose, komercinėje aplinkoje ir atskirose jėgainėse. Galutiniai naudotojai, pavyzdžiui, namų savininkai ar verslo klientai, gali įsigyti mūsų fotovoltinius elementus kartu su montavimo paslaugomis iš vietinių montuotojų.

Šalia techninės įrangos tiekimo „Sharp“ taip pat aktyviai veikia projektinėje veikloje visame pasaulyje kartu su saulės jėgainių statymo partneriais. „Sharp“ ieško ir įsigyja projektų teises kiekviename vystymo etape ir pasiūlo partneriams tiesioginę prieigą prie gamybos pajėgumų ir finansavimo alternatyvų.

Daugiau informacijos apie „Sharp“ saulės energijos produktus šiomis kalbomis

Skatiname susirasti išsamesnės informacijos apie mūsų saulės energijos gaminius ir paslaugas šiuose puslapiuose įvairiomis kalbomis:

>> ANGLŲ

>> VOKIEČIŲ

>> PRANCŪZŲ

>> ISPANŲ

>> OLANDŲ

>> LENKŲ

>> VENGRŲ

Jei norite, kad šiuose puslapiuose pateikiama informacija būtų išversta į jūsų kalbą, rekomenduojame naudoti naršyklę su integruota vertimo funkcija.

Jei išsamesnė informacija jums nėra reikalinga, galite iš karto susisiekti su mūsų saulės energijos produktų pardavimo ir aptarnavimo komanda.