Susisiekite su mumis

Kodėl „Sharp“

Saulės modulių pasirinkimas – svarbūs faktoriai

Saulės energijos rinkoje kompanijos potencialiems klientams pateikia daugybę duomenų ir etikečių ant savo produktų. Tačiau kurie duomenys yra išties svarbūs, ir ką turi turėti geras saulės modulis?

Rimta kompanija ir patikima kokybė

Saulės energijos sistema – ilgalaikė investicija. Kad būtumėte patenkinti savo sprendimu ilgai, turite pasitikėti sistemos kokybe. 100 metų gyvuojanti „Sharp“ su 55 metų patirtimi saulės energijos technologijų srityje turėtų suteikti pasitikėjimo, darant šią investiciją. Su „Sharp Energy Solutions Europe“ atsirado ir novatoriškų energijos gamybos sprendimų centras Europos rinkoje.

Finansinis stabilumas

„Bloomberg New Energy Finance“ (BNEF) saulės modulių gamintojų klasifikavimui sukūrė reitingų sistemą. Kompanijos, kurių pelningumas įvertintas teigiamai, klasifikuojamos kaip pirmos klasės gamintojai. 2015 m. gegužės mėnesį „Sharp Electronics“ atsidūrė 1 lygio saulės energijos kompanijų sąraše. Tai reiškia, kad ji vertinama kaip finansiškai stabili. Savo ruožtu tai pažymi, kad kompanija gali suteikti garantijų.

Geriausios FV firmos apdovanojimas

EUPD laboratorija apdovanoja FV firmas už firmos žinomumą, klientų pasirinkimą ir platinimą. Naujausios apklausos duomenimis „Sharp Electronics“ rikiuojasi tarp geriausių FV firmų Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje.

Prieinamumas savo gyvenamojoje vietoje

„Sharp“ turi savo filialą Europoje jau nuo 1968-tųjų. Jums visapusiškai patars vietiniai techninės priežiūros specialistai ir didelis montuotojų tinklas.

Eksploatacinės savybės

Pmax žymi kiekvieno saulės modulio galią. Šis dydis išreiškiamas Wp (vatai piko metu) ir reiškia saulės modulio elektros piko galios našumą standartinėmis bandymo sąlygomis. „Sharp“ siūlo įvairius modulius nuo 250 Wp iki 290 Wp. Atitinkamos reikšmės nurodomos tipą žyminčiose modulių etiketėse arba duomenų lape.

Našumas

Našumas reiškia santykį tarp įeinančios (saulės) ir išeinančios (elektros) energijos. Paprastai palyginami modulių našumai. Tačiau kai kurie gamintojai taip pat nurodo elementų našumą. Todėl turite įsitikinti, ar lyginate tą patį žyminčias reikšmes. Didesnė galia ir našumas ypač rekomenduotini, kai ant stogo yra ribotai vietos. „Sharp“ saulės moduliai pasiekia labai didelį, 19,8 %, našumą.

Kokybės ir aplinkosaugos sertifikatai

Rinkoje naudojami skirtingi kokybės žymėjimai. Naudotojui neretai būna sunku pamatyti, kokia organizacija juos išdavė ir pagal kokius kriterijus.

„Sharp“ saulės moduliai turi šiuos kokybės žymenis:

IEC: išduodamas Tarptautinės elektrotechnikos komisijos (IEC) už saugumą, kokybę ir patvarumą (IEC/EN 61215 ir IEC/EN 61730). Šiuos sertifikatus turi TÜV ir VDE, neminint kitų

ISO: išduodami Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO) už kokybės standartus (ISO 9001) ir aplinkosaugos standartus (ISO 14001).

CE: gamintojas deklaruoja, kad produktas atitinka Europos Sąjungos direktyvas.

MCS: akreditacija pardavimui Jungtinėje Karalystėje

Elementų technologijos

Rinkoje vyrauja dvi technologijos: polikristaliniai ir monokristaliniai elementai. Paprastai monokristaliniai elementai yra našesni, tačiau jų brangesnė gamyba, o polikristalinius elementus galima pagaminti su mažesniais kaštais, tačiau jie yra kiek mažesnio našumo. Iš esmės tai, kokią technologiją pasirinkti, priklauso nuo vietos ant Jūsų stogo. Jei vietos ribotai, geriausius rezultatus pasieksite su monokristaliniais moduliais.

Garantijos

Saulės energijos gamintojai apibrėžia dvi skirtingas garantijas: produktui ir eksploatacinėms savybėms. Saulės modulio galia su laiku paprastai mažėja. Maksimalus sumažėjimas yra nustatomas garantijoje eksploatacinėms savybėms. „Sharp“ siūlo 10 metų garantiją produktams ir 25 metų linijinę garantiją gamybos rezultatams.
Kai kurie gamintojai apibrėžia išskirstytą garantiją gamybos rezultatams. Su „Sharp“ linijine garantija eksploatacinėms savybėms turėsite ilgą apsaugą savo saulės energijos sistemai.

Tvirta konstrukcija

Priklausomai nuo to, kokioje vietoje montuojami saulės moduliai, juos veikia tam tikri aplinkos veiksniai, todėl jie turi būti labai atsparūs.

Todėl „Sharp“ gamyboje naudoja aukštos kokybės komponentus, kurie patvirtinti naudoti sudėtingomis aplinkos sąlygomis.

„Sharp“ siūlo platų fotovoltinių modulių asortimentą. Pasiteiraukite dėl patrauklių „Sharp“ siūlomų paketų, į kuriuos įeina saulės moduliai, taip pat kaupimo įranga ir keitiklis.

Finansinė nauda

Dėl didėjančių elektros kainų ir mažėjančių saulės energijos sistemų kainų įsigyti FV sistemą yra prasminga investicija į ateitį tiek ekologiniu, tiek finansiniu požiūriu.

Pranešimai apie tarifų už parduodamą energiją mažinimą daugelyje šalių privedė prie nuomonės, kad saulės energijos gamyba nebeapsimoka. Tačiau, be tarifų už parduodamą energiją, yra ir kitų faktorių, dėl kurių saulės energijos sistemų naudojimas atrodo patrauklus ekonominiu požiūriu.

Pastaraisiais metais elektros energijos kainos iš valstybinių tinklų Europoje staigiai didėjo vidutiniškai 4,3 % per metus. Tikimasi ir tolesnio kainų didėjimo. Tuo pačiu saulės elementų kainos smarkiai sumažėjo, o tai savo ruožtu turi teigiamos įtakos, kalbant apie investicijas.

Tai reiškia, kad iš principo elektros gamybos iš saulės energijos kaina sumažėjo. Saulės energija dabar prieinamesnė už įprastai gaminamą elektrą, ir šis finansinis pranašumas tik didės, didėjant perkamos energijos kainoms. Privati saulės energijos sistema užtikrina nepriklausomybę nuo kitų asmenų reguliuojamų kainų.

Valstybės finansavimas

Priklausomai nuo valstybinių programų, kai kuriose Europos šalyse veikia finansavimo programos, remiančios energetinę revoliuciją. Paklauskite montuotojų apie galimybes Jūsų šalyje.

Mažesni mokesčiai

Priklausomai nuo nacionalinių mokesčių įstatymų, kai kuriose Europos šalyse, atsižvelgus į sumažintus mokesčius, gali būti naudinga įsigyti saulės energijos sistemą (FV elementus ir kaupimo akumuliatorių). Pasiteiraukite savo mokesčių konsultanto apie sąlygas Jūsų šalyje.

Ateities energijos tinklai

Kai kurie kaupimo sprendimų gamintojai stengiasi sukurti  papildomas  naudas ateityje. Viena iš mūsų partnerių Vokietijoje jau pradėjo kurti programą, su kuria bus įmanoma kaupti ir vartoti energijos perteklių nemokamai iš valstybinio elektros tinklo. Turėdami savus kaupimo sprendimus, galėsite išnaudoti galimybes ateityje.

CO2 pėdsakas

Atsakomybė už rytojų

Paskutiniu metu, Visuomenės sąmonėje tema apie klimato ir aplinkos saugojimą yra gan tvirtai įsišaknijusi. Todėl ji yra ir vienas iš pagrindinių argumentų už švarios energijos gamybą.

Dauguma mokslininkų daro prielaidą, jog CO2 emisijos įtakoja šiltnamio efektą sukeliančių dujų koncentracijos didėjimą ir to pasekoje pasaulinį atšilimą. Toks temperatūros kilimas ne tik kelia grėsmę pasaulinei klimato sistemai, bet ir viso pasaulio populiacijos maisto ištekliams, pakrančių gyvenviečių, gyvūnų bei augalų įvairovės išlikimui.
(Šaltinis: Fraunhofer Institute).

Nemažai žmonių jau perėjo prie visiškai emisijų neišmetančios ir švarios elektros energijos gamybos su viena iš mūsų saulės energijos sistemų. Ir taip – neatsižvelgiant į finansinius ar politinius aspektus – svariai prisideda prie mūsų aplinkos ir gyvybės saugojimo ateities kartoms.

Jūsų asmeninis indėlis

Pavyzdys: 2 asmenų namų ūkis vidutiniškai suvartoja 2 500 kWh elektros energijos per metus. Naudojant saulės energiją vietoj įprastos elektros energijos, sutaupoma tiek, kiek, palyginus:

vidutinis medis pagamina deguonies per metus

vidutinis automobilis išmeta, nuvažiuodamas 8 750 kilometrus
(Šaltinis: www.klimanko.de)

„Sharp“ patirtis saulės energijos gamyboje

„Sharp“ jau nuo 1959 m. dirba saulės energijos srityje. Mūsų atsakomybės už aplinką jausmas paverčia „Sharp“ pasauline varomąja fotovoltinių technologijų tyrimų ir kūrimo jėga.

„Sharp“ FV moduliai montuojami privačiuose namuose, valstybiniuose pastatuose ir daugiabučiuose, palydovuose, švyturiuose, keliuose ir kitose pramonės srityse. Toks platus panaudojimas patvirtina faktą, kad „Sharp“ FV modulius galima integruoti daugybėje skirtingų aplinkų.

 • 2014

  „Sharp Energy Solutions Europe“ įsteigimas. Novatoriškų energijos gamybos sprendimų kompetencijų centras

  2013

  Pasaulyje didžiausio 44,4 % efektyvumo saulės elemento sukūrimas.

  2011

  Vienos iš didžiausių elektrinių veiklos pradžia (73 MW Tailande)

 • 2010

  Tarptautinis IEEE apdovanojimas už pasiekimus „Sharp“ saulės elementų sukomercinimą ir industrializaciją

  (IEEE – Tarptautinis elektros ir elektronikos inžinerijos institutas)

  2008

  Pirmą kartą pasaulyje pasiektas bendras 2 GW saulės energijos gamybos pajėgumas

  2005

  Šviesai laidžių saulės elementų, kuriuos galima naudoti kaip medžiagą pastatų langams, kūrimas.

 • 2000

  Pasaulyje pirmaujantis saulės elementų / modulių gamintojas

  1992

  Pasaulyje pirmaujantis saulės elementų / modulių gamintojas

  1980

  Amorfinių plonų plėvelių technologijų kūrimas

 • 1976

  Į prekybą išleisti pirmieji kalkuliatoriai su saulės elementais įkraunamais akumuliatoriais

  1970

  FV elementų naudojimui kosmose gamybos pradžia

  1959

  1963 m. sėkmė masinėje saulės elementų gamyboje