Susisiekite su mumis

„Sharp“ optimizuoti skaitmeninės informacijos sprendimai

Kad patenkintų skaitmeninės informacijos sistemos (angl. „Digital Signage“) poreikį, „Sharp“ platforma „SoC“, skirta „Android™“, pristatyta mažai ir išskirtinei pagrindinių skaitmeninės informacijos programinės įrangos įmonių bendruomenei per partnerio programą – „Sharp“ atvirosios architektūros platformą. Platforma suteikia įmonėms galimybę pridėti specializuotą programinę įrangą, kad būtų patenkintas skaitmeninės informacijos sprendimų poreikis.

„Sharp Europe“ šiuo metu bendradarbiauja su „CityMeo“, „Easyscreen“, „Grassfish“, „Instoremedia“, „Navori“, „Signagelive“, „Stino“ ir „Videro“.

„CityMeo“ yra profesionalus visiškai parengtas sprendimas, skirtas bendravimui naudojant ekranus, kad jūsų verslas būtų sustiprintas.

Skaitmeninės informacijos sistemas paprasta naudoti! „Easyscreen“ leidžia visiškai valdyti abonentinį transliavimą. Kurkite internetinius klipus ir nustatykite, kada jie turi būti transliuojami.

Platforma „Grassfish Xperience Platform“ yra jūsų daiktų interneto aplinkos esmė. Ji leidžia bendrauti su klientais, vertinti ir prisitaikyti prie jų elgesio bei palaiko jūsų parduotuvės partnerius.

„Instoremedia AB“ yra 2004 m. įkurta Švedijos skaitmeninės informacijos sistemų įmonė, kuri siūlo programinės įrangos sprendimus įmonėms, norinčioms bendrauti naudojant skirtingas platformas, pavyzdžiui, „Windows“, „Android“ ir kt.

„Navori“ yra Šveicarijos įmonė, kuri skaitmeninės informacijos programinės įrangos srityje turi 20 m. patirtį.

„Signagelive“ yra skaitmeninės informacijos platforma, kuria visame pasaulyje naudojasi daugiau nei 1 900 organizacijų tokiose rinkose kaip mažmeninė prekyba, švietimas ir su apgyvendinimu susijusios paslaugos. Jos įsikūrusios daugiau nei 46 Europos, Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos bei Amerikos ir Azijos, Ramiojo vandenyno regiono šalyse.

„StiNO“ yra Vokietijoje įsikūręs skaitmeninės informacijos programinės įrangos, skirtos AV sprendimams, gamintojas, siūlantis žiniatinkliu pagrįstą turinio valdymo programinę įrangą, kuri tinka pavieniams ir dideliems tinklams bei debesies paslaugoms.

„VIDERO AG“ pirmauja skaitmeninės informacijos programinės įrangos srityje, padeda klientams iš viso pasaulio kurti ir stebėti interaktyvią bei įtraukiančią kliento ir prekės ženklo patirtį.

Reguliariai tikrinkite šį puslapį norėdami naujienų arba susisiekite su mumis norėdami daugiau informacijos apie tai, kaip tapti „Sharp“ atvirosios architektūros partneriu.