Susisiekite su mumis

„Sharp“ optimizuoti skaitmeninės informacijos sprendimai

Kad patenkintų skaitmeninės informacijos sistemos (angl. „Digital Signage“) poreikį, „Sharp“ platforma „SoC“, skirta „Android™“, pristatyta mažai ir išskirtinei pagrindinių skaitmeninės informacijos programinės įrangos įmonių bendruomenei per partnerio programą – „Sharp“ atvirosios architektūros platformą. Platforma suteikia įmonėms galimybę pridėti specializuotą programinę įrangą, kad būtų patenkintas skaitmeninės informacijos sprendimų poreikis.

„Sharp Europe“ šiuo metu bendradarbiauja su „CityMeo“, „Instoremedia“, „Navori“ ir „Stino“.

CityMeo“ yra profesionalus visiškai parengtas sprendimas, skirtas bendravimui naudojant ekranus, kad jūsų verslas būtų sustiprintas.

Instoremedia AB“ yra 2004 m. įkurta Švedijos skaitmeninės informacijos sistemų įmonė, kuri siūlo programinės įrangos sprendimus įmonėms, norinčioms bendrauti naudojant skirtingas platformas, pavyzdžiui, „Windows“, „Android“ ir kt.

Navori“ yra Šveicarijos įmonė, kuri skaitmeninės informacijos programinės įrangos srityje turi 20 m. patirtį.

StiNO“ yra Vokietijoje įsikūręs skaitmeninės informacijos programinės įrangos, skirtos AV sprendimams, gamintojas, siūlantis žiniatinkliu pagrįstą turinio valdymo programinę įrangą, kuri tinka pavieniams ir dideliems tinklams bei debesies paslaugoms.

Reguliariai tikrinkite šį puslapį norėdami naujienų arba susisiekite su mumis norėdami daugiau informacijos apie tai, kaip tapti „Sharp“ atvirosios architektūros partneriu.