Susisiekite su mumis

„Skywell® 5TE“ - vandens iš atmosferos generatorius

Išmanus vanduo išmaniam verslui.

Įmonėse visame pasaulyje vyksta revoliucija: nuo naujų technologijų iki naujų darbo metodų. Jūs bandote rasti pusiausvyrą pokyčiuose, kurdami išmanią darbo aplinką.

O ką, jei turėtumėte būdą padidinti savo socialinę atsakomybę, patobulinti patogumus ir sumažinti poveikį aplinkai?

Keiskite savo verslą

Puikiai žinote, jog, norint gauti naudos iš judrios, tinkle veikiančios darbo jėgos, išmanus verslas yra gyvybiškai svarbus.

Tai – patogus ir mobilus būdas apsirūpinti vandeniu. Kadangi nereikia montuoti jokių vamzdžių, „Skywell“ galite pastatyti kur tik patinka. Nuo konferencijų salių ir judrių koridorių iki renginiams sukuriamų biuro erdvių lauke galite pasiūlyti šviežią, švarų vandenį bet kur. Tereikia įjungti į maitinimo tinklą, ir viskas paruošta.

Be to, aparatas kasdien pagamina virš 18 litrų švaraus geriamojo vandens, tad jums nereikės nuogąstauti, kad pritrūks.

Keiskite savo rutiną

Žmonės vis daugiau išmano apie sveikatos problemas, atsirandančias dėl dehidratacijos. Tad, suvieniję ekologišką „Skywell“ prigimtį su galimybe stebėti išgeriamo vandens kiekį, turėsite prietaisą, kurį žmonės įsimylės.

Naudotojai galės stebėti statistiką, kiek jie išgeria vandens. Gali netgi nusistatyti dienos tikslą.

Be to, valdymo skydelyje galėsite greitai ir paprastai keisti tokius parametrus kaip vandens temperatūra. Akimirksniu galėsite įsipilti verdančio vandens arbatai, kavai ar maistui arba stiklinę šalto, gaivaus vandens.

„Sharp“ logotipas rodomas iliustracijų pritaikymo tikslais.

Keiskite savo aplinką

Darosi vis sudėtingiau atitikti aplinkosaugos ir socialinės atsakomybės reikalavimus. „Skywell“ – labai paprastas būdas sumažinti savo daromą poveikį mūsų planetai. Jūs tapsite mažiau priklausomi nuo plastiko. Šis aparatas mažina jūsų anglies pėdsaką, kai vandens nebereikia siurbti, leisti vamzdžiais, transportuoti ir pristatyti.

Priešingai nei vandens gėrimo aparatams, „Skywell“ nereikia didžiulių sunkvežimių, kurie atveža butelius, kuriuos reikia sandėliuoti ir vežioti. Dar geriau – šis aparatas leidžia pamojuoti ranka vienkartiniams plastikiniams buteliams – didžiajai pasaulio problemai.

Kaip jis veikia?

„Skywell 5TE“ sugeria orą iš aplinkos ir kondensacijos principu surenka drėgmę. Pažangi kontrolės technologija, derinama su šešiais filtrais, dviem ultravioletinėmis lempomis ir apdorojimu ozonu garantuoja kiekvieno vandens lašo tyrumą. Be to, aparatas nuolatos kontroliuojamas, kad būtų užtikrinta aukšta kokybė, skaidrumas ir skonis.

Skywell“ vandens iš atmosferos generatoriui reikalingos palankios aplinkos sąlygos gaminti vandenį optimaliu pajėgumu. Vietose, kur mažesnis oro drėgnumas arba sumažėjus oro drėgnumui, tai gali paveikti gaminamą vandenį. Tokiu atveju galima jungti aparatą prie vandens įvado, ir vandens kokybę užtikrina filtravimo sistema.

Sukurkite švarų ir efektyvų skysčių palaikymą

„Skywell“ vandens iš atmosferos generatorius gamina švarų vandenį iš mus supančio oro ir taip mažina poreikį naudoti plastiką. Kiekvienas vandens lašas filtruojamas, valomas, testuojamas ir nuolat stebimas, kad būtų užtikrinta kokybė, skaidrumas ir skonis.