Susisiekite su mumis

Pažangi vaizdo pateikimo technologija

„Sharp“ inžinieriai nepaliauja kurti ir tobulinti naujų vaizdo pateikimo technologijų. Pavyzdžiui, dar 2007-aisiais, paskelbėme apie „Advanced Super View“ (AVS) – naują vaizdo pateikimo technologiją, kuri pasižymėjo didžiausiu pasaulyje kontrastingumu, plačiausiu žiūrėjimo kampu ir greičiausia reakcija.

Tai buvo tik vienas iš daugybės siekinių mūsų nesibaigiančiame žygyje kurti vis įmantresnes naujas technologijas. Štai, dar keletas pavyzdžių:

Nauja technologija plokštiems ekranams

2012-aisiais „Sharp“ pradėjo pirmoji gaminti LCD matricas su indžio, galio, cinko oksidu (IGZO). Šis proveržis ekranų technologijoje padėjo išgauti ultra didelę raišką ir ryškumą su neįtikėtinai mažomis energijos sąnaudomis. Šiandien ši „nauja technologija“ jau standartiškai naudojama įvairiuose skystųjų kristalų ekranuose.

Naujausia UV2A technologija

Viena iš mūsų inovacijų vaizdo pateikimo technologijų srityje yra UV2A. Ši technologija, kuri idealiai tinka didelio formato ekranuose, suvienija daugybę mūsų sukurtų medžiagų, išgaunant išskirtinai didelį kontrastingumą su dar neregėtu foninio apšvietimo efektyviu panaudojimu. Rezultatas – šviesios, ryškios spalvos, aukštesnio lygio vaizdo raiška, prie kurių paminėtinos ir mažos energijos sąnaudos. Viskas, ko reikia iš naujausių „Sharp“ vaizdo pateikimo technologijų.

Pirmavimas su nauja technologija interaktyviems ekranams

Seniau buvo sudėtinga sukurti didelius jutiklinius ekranus, kadangi prieinamiausia technologija – infraraudonųjų spindulių – reikšdavo ekrano masės padidėjimą ir jautrumą aplinkos sąlygoms. „Sharp“ ėmėsi kitokios metodikos, sukurdama proveržį su  „Projected Capacitive“ jutikline technologija ir pažangiu valdikliu, užtikrinusiais greitesnes signalo apdorojimo technikas mūsų elegantiškame, aplinkos mylimą 80 colių „BIG PAD“ interaktyvų plokščią ekraną.

Ši naujausia jutiklinių ekranų technologija iki vos pastebimo lygio sumažina „triukšmo“ kiekį, kurio būtų galima tikėtis. Dėl to smarkiai pagerėjo lietimo tikslumas, natūrali ir sklandi rašymo patirtis ir buvo praktiškai panaikinta delsa bei klaidų tikimybė.