Susisiekite su mumis

Technologija

Inovacijos ir naujų technologijų, kurios pagerina klientų gyvenimą, kūrimas yra mūsų kompanijos varomoji jėga nuo pat jos ištakų.

Mes didžiuojamės savo, kaip pirmaujančių pasaulyje novatorių LCD ekranų pasaulyje, reputacija. Ji buvo pastatyta ant mūsų nenugalimo pasišventimo ir laiko, mokymosi bei išteklių skyrimo naujų technologijų kūrimui.

Nepaisant mūsų ASV („Advanced Super View“) technologijos sėkmės ir su ja naujai perrašytų standartų didelės raiškos vaizdo atkūrimo sektoriuje, mes nenustojome plėsti galimybių ribų ir taikomės į kitą lygį.

Mes pirmieji sėkmingai įdarbinome indžio, galio ir cinko oksidą komerciniam panaudojimui savo plokščiuose IGZO ekranuose.

Mūsų IGZO technologija, galinti atkurti vaizdus UHD kokybe su beprecedenčiu energijos vartojimo efektyvumu ir nustatanti naujus standartus lietimui jautrių ekranų jautrumui, revoliucionavo šią rinką ir toliau padeda dizaineriams savo vaizduotę versti tikrove.

Naujausias pasaulyje analogų neturintis „Sharp“ kūrinys – tai UV2A technologija. Mūsų novatoriška autorinių mūsų sukurtų medžiagų kombinacija išgauna ultra didelį kontrastą, be galo efektyviai išnaudojant foninį apšvietimą ir taip sukuriant iš kojų verčiantį energijos sąnaudų efektyvumą, tuo pačiu išgaunant ultra ryškias spalvas ir vaizdo raišką.

Su šia technologija kuriamos naujo tipo LCD matricos, kurios tampa kitos kartos LCD ekranų evoliucijos pranašais.

Mūsų nepriekaištingas techniškumas ir ryžtas nesustoti kurti technologijų ir toliau mums leis kurti naujas technologijas, taip priartinant ateitį prie mūsų.