Susisiekite su mumis

UCCT - tobulas variantas tobuloms vaizdo sienoms

Standartinės vaizdo sienos dažnai turi skirtingus baltus taškus tarp ekranų. Tamsios dėmės ar ruožai taip pat gali įtakoti rodomo turinio kokybę ir vientisumą. Pritemimas, vadinamas mura efektu, kas, išvertus iš japonų kalbos reiškia „netolygumas“, paprastai yra nepataisomas.

„Sharp“ turi tobulą sprendimą...

„Sharp“ spalvų kalibravimo technologija (UCCT) panaikina mura dėmes ir matomą nevienodumą, padidindama RGB vertes kiekviename paveiktame taške. Rezultatas – tobulai tolygus baltas taškas ir spalvų pastovumas visame ekrane.

Kaip tai veikia

1 žingsnis: vaizdo siena + UCCT

UCCT – tai 3D kiekvieno pikselio techninės įrangos kalibravimo procesas gamykloje, kuriame naudojama pažangiausia „xyz“ kamera, kad būtų panaikintas mura efektas ir sukalibruotos spalvos paieškos lentelių (LUT) kombinacijoje.

Po šio žingsnio, pastebimas pagerėjimas, tačiau kiekvienas ekranas turi skirtingą UCCT profilį, todėl balti taškai vis vien gali skirtis kiekviename vaizdo sienoje esančiame ekrane. Todėl, siekiant geriausio rezultato, reikia kito žingsnio.

2 žingsnis: vaizdo siena + UCCT + kalibravimas

Išorinis jutiklis matuoja kiekvieno ekrano baltų taškų ir spalvų profilius. „Sharp“ DITwC (ekrano montavimo įrankis su kalibravimu) programinė įranga atnaujina ekrano LUT, kad derėtų visoje sienoje.

Kalibravimas su išoriniu jutikliu naudojamas kiekvienam ekranui. Balti taškai suderinami su DITwC , siekiant sudaryti idealią vaizdo sieną.

Mura efekto korekcijos paprastai išlieka stabilios visą ekrano tarnavimo laiką, tačiau kartais gali prireikti atnaujinti kalibravimą su DITwC programine įranga, kadangi dėl įrangos nusidėvėjimo  gali atsirasti skirtingo balto atspalvio taškai.

Unikali strategija

„Sharp“ UCCT yra neabejotinai savo rinkoje lyderiaujantis procesas, kadangi niekas kitas negali pasiūlyti:

  • Mura efekto korekcijos pagal L*ab: Sukuriamas linijinis visų matomų spalvų atvaizdavimas, kuris panašus į tai, kaip žmogaus akis regi spalvas
  • 3D spalvų kontrolės: Naudojama atskirų spalvų tvarkymo paieškos lentelių (LUT) kombinacija ekrane 
  • Baltos spalvos kalibravimo: Sukuriamas visiškas priderinimas prie nustatyto spalvos šiltumo nuo ekrano krašto link centro ir visuose ekranuose, naudojant L*ab

Taip ekranai yra nepriekaištingai vienodi ir suderinti visoje vaizdo sienoje, sukuriant Jums nepriekaištingą platformą sukurti didelio poveikio, aukštos kokybės vizualizacijas.