Susisiekite su mumis

UV²A technologija

UV²A technologijos sukūrimas reiškia didelį šuolį, kalbant apie vaizdo kokybę ir LCD matricų energijos efektyvumą, todėl tai turi didelę įtaką naujos kartos „Sharp“ LFD ir „BIG PAD“ kūrime.

Naujoji UV²A fotoišdėstymo technologija sukuria tikslų skystųjų kristalų išsidėstymą moderniose LCD matricose, naudojant UV šviesą ir išgaunant didelį 2 000 000:1 dinaminį kontrastą ir virš 20 procentų didesnį šviesos skaidrumą.

1* Ultravioletinė šviesa
2* Išdėstymo sluoksnis su polimerų grandinėmis
3* Stiklinis pagrindas

„Sharp“ naudoja UV²A technologiją, kad pagerintų svarbiausias LFD ir „BIG PAD“ charakteristikas. Rezultatas: nuostabi vaizdo kokybė ir pagirtinos energijos sąnaudos.

Skystųjų kristalų molekulių pakreipimas tam tikra kryptimi yra lemiamas LCD ekranų vaizdo kokybei ir energijos sąnaudoms. Kuo tiksliau išdėstytos molekulės, tuo didesnis statinis kontrastas, ekrano šviesos skaidrumas ir žiūrėjimo kampas.

„Sharp“ jau dabar nustatinėja naujus technologinius standartus su „Advanced Super View“ (ASV) technologija, kuri jau naudojama daugelyje naujausių LFD ir „BIG PAD“ įrenginių. UV²A technologija sujungia pačios „Sharp“ UV spinduliavimo ir procesų technologijas su specialiai sukurtomis paviršiaus medžiagomis.

Ypatinga UV²A technologijos savybė yra mikrostruktūros formavimasis specialiame polimerų sluoksnyje, kuriuo padengtas ekrano stiklas. Tai – vadinamasis sulygiavimo sluoksnis. Iš paviršiaus sluoksnio išsikišančias polimerų grandines galima fotometriškai išlyginti UV šviesa. Ši briaunuota mikrostruktūra suteikia ypač tikslią skystųjų kristalų molekulių išdėstymo kontrolę. Skystųjų kristalų molekulių posvyrio kampą, kuris sudaro vos apie du nanometrus, galima sulygiuoti prie artimiausio pikometro.

1* Skystasis kristalas
2* Išdėstymo sluoksnis
3* Stiklinis pagrindas

Precizišką skystųjų kristalų išdėstymą naudojanti UV²A technologija turi du efektus, kurie smarkiai prisideda prie LCD ekranų vaizdo kokybės ir energijos sąnaudų efektyvumo didinimo:

Visų pirma, kai pikseliai perjungiami į juodą, į matricą beveik nepatenka šviesa. Taip dinaminio kontrasto santykis padidėja iki virš 2 000 000:1 ir galima atvaizduoti ypač juodus tonus.

Antra, UV²A technologija padidina LCD matricos šviesos skaidrumą daugiau nei 20 procentų. Tai reiškia efektyvesnį foninio apšvietimo naudojimą, kuris savo ruožtu sukuria šviesesnes ir gyvesnes spalvas, bet tuo pačiu padeda sutaupyti energijos.

„X-Gen“ matricos

Patobulinta „X-Gen“ matricos pikselių struktūra nuo šiol leidžia išgauti neįtikėtiną kontrasto santykį. Kartu su „Sharp“ LFD ir „BIG PAD“ serijose naudojamu nauju LED foniniu apšvietimu jo reikšmė siekia mažiausiai 2 000 000:1. Rezultatas:

  • Sodresni juodi tonai
  • Ryškesnės spalvos
  • Didesnis gylis