Susisiekite su mumis

Vaizdo sienos

Kartais neužtenka net ir paties didžiausio LCD ekrano. Būna, kai užduotį įvykdo tik visa vaizdo siena. Tada ir prireikia „Sharp“ vaizdo sienos.

„Sharp“ pirmauja vaizdo sienų moksle, siūlydama kitų sistemų ribas peržengiančių ekranų asortimentą.

Pavyzdžiui, mūsų ultra ploni rėmeliai sumažina atstumą tarp ekranų ir sukuria išties paveikią, neblaškančią vaizdo sieną. Ekranus galima montuoti vertikaliai ir horizontaliai, siekiant geriausiai išnaudoti turimą erdvę, o praktiškai nematomos ribos padeda sukurti didelio poveikio, praktiškai bet kokio dydžio ir formato vaizdo sienas.

Didelis skaistis reiškia, kad jūsų vaizdo siena atliks darbą gerai net ir ryškiausiai apšviestose vietose, o dėl didelio kontrastingumo technologijos jūsų vaizdai bus įžiūrimi iš stebėtinai didelio atstumo. Skaistūs balti atspalviai, ryškios spalvos, giliausi juodi atspalviai ir bendras ryškumas susijungia ir sukuria vaizdo sieną, kurią reikia pamatyti ir ja patikėti.

Vaizdo sienos

 • Vaizdo sienos vaizdo savybės – PN-V serija

  Apžvalga

  Su ploniausiu nuožulniu kampu 60" įstrižainės klasėje* PN-V serija tapo kelių ekranų vaizdo sienų standartu. Horizontalus ir vertikalus išdėstymas, pilnos matricos LED apšvietimas ir praktiškai besiūliai krašteliai padeda sukurti kone bet kokio dydžio ir formato vaizdo sienas.

  * Remiantis vieša informacija apie 60 colių ir didesnių LCD matricas iki 2010 m. birželio 8 d.

 • Vaizdo didinimo (priartinimo) režimas

  (iki 25 monitorių)

  Vaizdo didinimo (priartinimo) režimas gali iš kompiuterio vieną vaizdą išskirstyti iki 25 monitorių (5 x 5 monitorių konfigūracijoje). Rėmelio pločio derinimo funkcija praktiškai panaikina išdėstymo nesklandumus ir padidina vaizdą kelių monitorių montaže.

 • Pilnos matricos LED apšvietimas

  Stabilus šviesumas ir mažos energijos sąnaudos

  Siekdama PN-V serijai suteikti vienodesnį šviesumą negu gali parūpinti įprastas CCFL apšvietimas, „Sharp“ išdėstė LED elementus per visą matricą tiesiai už skystųjų kristalų sluoksnių, taip užtikrindama, kad „Sharp“ daugiaekraniai montažai būtų šviesūs, gražūs ir tolygūs.

  * Šalto katodo fluorescencinė lempa

 • PN-ZR01 (PN-V60X serijai) ir PN-ZR01A (PN-V551 serijai) valdymo rinkiniai

  (parduodami atskirai)

  Jei kuri nors monitorius kelių monitorių montaže yra su nuotolinio valdymo jutiklių dėžute, visus monitorius galima patogiai valdyti vienu nuotolinio valdymo įrenginiu. O kad energijos sąnaudos būtų mažesnės, šviesumo jutiklis automatiškai reguliuoja monitorių apšvietimo šviesumą pagal aplinkos apšvietimą.

 • Bene neribotos vaizdo pateikimo galimybės

  Ypač plonas PN-V serijos nuožulnus kampas gretimų monitorių siūlę padaro beveik nematomą 6,5 mm* pločio (PN-V60X serijos) ir 3,5 mm* (PN-V551 serijos). Kai monitoriai naudojami vaizdo sienos konfigūracijoje, taip užtikrinamas aiškus ir didelio poveikio, praktiškai bet kokio dydžio ir formato vaizdas. Dėl patvirtinto 24/7 patikimumo, 3 metų ribota garantija dalims ir darbams ir „ENERGY STAR®“ ženklinimu PN-V serija sukurta taip, kad būtų ypač patikima.

  * Neįskaitomas atstumas tarp monitorių.

 • Sukurkite dinamiškas vaizdo sienas

  Matavimo vienetai: cm (apytiksliai nuožulnaus kampo pločio matmenys)

  Galima sujungti praktiškai neribotą skaičių PN-V serijos monitorių skaičių, norint sukurti didelio poveikio vaizdo sienas iš daugybės monitorių. Šias konfigūracijas galima valdyti RS-232C arba per tinklą.* Valdymo ir integravimo paprastumas padeda supaprastinti įmantrios, praktiškai bet kokio dydžio ir formos vaizdo sienos montavimą.

  PN-ZB02 įvesties / išvesties plokštė reikalinga PN-V60X serijos tinklo kontrolei. PN-V551 turi įmontuotą tinklo sąsają.