Susisiekite su mumis

Vertikaliosios rinkos sistemos poreikių tenkinimas

„Sharp“ daug kam žinoma dėl spausdintuvų mažiems biurams ir mūsų taupių spausdintuvų įmonėms, bet ar žinote, kad mūsų sprendimų pasiūla apima daugiau nei spausdintuvų įmonėms  pasaulį, kad patenkintų vertikaliosios rinkos sistemos poreikius?

Kokia bebūtų jūsų sritis – valdžios įstaigos, teisinių ir finansinių paslaugų firmos, švietimo institucijos, maitinimo ir viešbučių sritis, sveikatos apsaugos sektorius – pamatysite, jog „Sharp“ turi sprendimų, kurie atitiks jūsų specifinius poreikius.

Iš tiesų mūsų asortimente yra didelio našumo nespalvinių ir spalvinių daugiafunkcių spausdintuvų, greitų ir universalių didelio formato spausdintuvų bei visas rinkinys programinės įrangos sprendimų ir valdymo paslaugų, kurios skatina efektyvumą ir produktyvumą bet kokioje darbo aplinkoje. Štai, keli pavyzdžiai:

 • Vietos ir centrinė valdžia

  Su patikimomis „Sharp“ spausdinimo technologijomis pasidarė įmanoma kokybiškai spausdinti, išlaikant absoliutų saugumą. Su mūsų didelio formato spausdintuvais ir daugiafunkciais spausdintuvais lengva kurti įvairius dokumentus ir visiškai užbaigtus bukletus dideliais kiekiais, kam kitu atveju reiktų naudotis trečiųjų šalių komercinio spausdinimo paslaugomis.

 • Švietimas

  Mokyklos, universitetai ir kitos švietimo įstaigos, ieškančios aplinkos tausojimu, aukščiausio lygio saugumu ir paprastu dokumentų tvarkymu pasižyminčios spausdinimo įrangos už prieinamą kainą visa tai ras „Sharp“. Ne vienas iš mūsų spausdintuvų įmonėms, didelio formato spausdintuvų ir net spausdintuvų mažiems biurams yra populiarūs švietimo sektoriuje.

 • Teisinės ir finansinės paslaugos

  Teisinių paslaugų firmoms ir finansinėms organizacijoms patiks tai, kaip lengvai su mūsų spausdintuvais biuro reikmėms ir daugiafunkciais spausdintuvais galima sukurti ir tvarkyti konfidencialius dokumentus, išlaikant įrodomą istoriją auditui. Dar gerai tai, kad galima be jokių pėdsakų iš mašinos ištrinti duomenis, atėjus laikui ją pakeisti.

 • Sveikatos apsauga

  Kaina ir saugumas yra, turbūt, dar svarbesni sveikatos apsaugoje, nei bet kurioje kitoje vertikaliosios rinkos sistemoje. Todėl sukūrėme spausdintuvų įmonėms ir daugiafunkcių spausdintuvų - ir didelio formato spausdintuvų – asortimentą, pasižymintį konkurencinga vidutine puslapio spausdinimo kaina bei kai kuriomis rimčiausiomis saugumo priemonėmis šioje srityje. 

 • Viešbučiai ir maitinimas

  Mes suprantame greitai besikeičiantį maitinimo ir viešbučių pasaulį su griežtais terminais ir spaudimu, su kuriuo susiduria viešbučiai, kai įvaizdis yra viskas, ir kai turi tik vieną šansą viską padaryti teisingai.

  Dabar turite galimybę padaryti įspūdį savo svečiams su „Sharp“ daugiafunkciais spausdintuvais, kuriais paprasta skenuoti ir persiųsti dokumentus el. paštu, siųsti ir priimti faksimiles, spausdinti ženklus, pranešimus ar net stilingus meniu ant kokybiškų medžiagų. Be to, siūlome platų nesudėtingai valdomų funkcijų asortimentą su mūsų didelio formato spausdintuvais, kuriais per kelias akimirkas pagaminsite patrauklią ir kokybišką reklaminę medžiagą. 

 • Įmonės

  Įmonės ir bendrovės pasikliauna „Sharp“ daugiafunkciais aparatais, rengdamos ataskaitas, gamindamos bukletus ir rengdamos pristatymus, kurie yra kokybiški ir profesionaliai atlikti. Daugiafunkcis aparatas yra natūrali tarpinė grandis tarp informacijos ir to, kaip žmonės ją faktiškai naudoja. Būtent todėl „Sharp“ siūlo visapusišką apsaugos paketą, skirtą tam, kad mūsų klientai turėtų patikimą priemonę apsaugoti konfidencialią informaciją. Tenkindama  daugelio įmonių reikalavimus, „Sharp“ suderina pirminį kodavimą su daugybiniu duomenų perrašymu, taip suteikdama aukštesnį saugumo lygį, negu daugelis šiuo metu kitų gamintojų naudojamų kitokių procesų.