Susisiekite su mumis

Vizualiniai sprendimai

Nuo komercinių ekranų, skirtų reklamai, iki interaktyvių ekranų, skirtų natūralaus rašymo pojūčio sukūrimui, „Sharp“ turi vizualinių sprendimų kiekvienai dienai.

Mūsų profesionalūs vaizdavimo sprendimai ir vaizdo sienos idealiai tinka bet kokiai aplinkai, kur labai svarbi aiški komunikacija ir nepaprastas informacijos pateikimas. Mūsų didelio formato ekranai persiųs tai, ką norite pasakyti šurmuliuojančiose vietose, tokiose kaip prekybos centrai ir transporto taškai. Kalbant apie mažesnes erdves, galime pasiūlyti geriausių savo klasėje vizualinių sprendimų verslui asortimentą. Čia ekranų dydis prasideda nuo 32 colių.

Koks bebūtų panaudojimas, poreikiai ar aplinka, mūsų vizualinių sprendimų asortimente rasite sau tinkamą skaitmeninį ekraną.

Interaktyvūs sprendimai

„Sharp“ interaktyvūs vaizdo pateikimo sprendimai suteikia galimybę paprastai bendradarbiauti, komunikuoti ir dalintis informacija. Lengvai naudojami ir puikios reakcijos lietimui jautrūs ekranai užtikrina, kad naudotojai jaustųsi užtikrintai ir galėtų sutelkti dėmesį į patį darbą. Dailiai sukurtos programos nuostabiai tinka bet kokioje aplinkoje ir užtikrina sklandų integravimą su esama programine ir technine įranga. 

„Sharp“ sukurta „Touch Display Link“ programinė įranga suteikia galimybę naudoti bevielę komunikaciją iš kelių kanalų ir bendradarbiavimą su visais mobiliaisiais išmaniaisiais įrenginiais per atstumą. Nuo tarybos susirinkimų salės iki klasės: „Sharp“ keičia tai, kaip Jūs mokote, bendradarbiaujate ir komunikuojate.

Profesionalūs ekranai

Mūsų profesionalūs produktai pasižymi specifinėmis galimybėmis, tarp kurių yra naudojimas visą parą be išeiginių, statymas horizontaliai, vertikaliai ir gulsčiai, taip pat didelio ryškumo ir raiškos ekranai, užtikrinant optimalius efektus bet kokiose vietose, bet kokiomis sąlygomis.

Išsikovoję lyderių pozicijas LCD ekranų rinkoje, mes ir toliau savo kompetenciją koncentruojame į naujų technologijų kūrimą, siekdami užtikrinti, kad mūsų visapusis novatoriškų produktų asortimentas leistų mums patenkinti reikalavimus bet kokiame profesionalaus vaizdavimo scenarijuje.

Vertikalioji rinkodaros sistema

Profesionalios vizualinės technikos versle keliami griežčiausi reikalavimai  įvairioms rinkoms ir panaudojimo  būdams. Nors kiekviena situacija pateikia savus iššūkius, jas visas vienija poreikis naudoti efektyvius ir patikimus sprendimus, kurie sukurti taip, kad atitiktų keliamus itin specifinius reikalavimus.

Nuo kompanijų tarybos susirinkimų salių iki sudėtingo panaudojimo viešose erdvėse, „Sharp“ kompanijoje mes turime reikiamos patirties ir kompetencijų sukurti novatoriškus, geriausius savo klasėje sprendimus, kad vaizdas būtų kokybiškai naudojamas betkokioje situacijoje.

Kurdami novatoriškas, galingų parametrų technologijas, kurias deriname su pasišventimu viską, ko imamės, daryti nepriekaištingai, mes absoliučiai neabejojame, kad rasime originalų ir ypač efektyvų „Sharp“ vizualinį sprendimą bet kokiam iššūkiui vertikaliojoje rinkodaros sistemoje.

Technologija

„Sharp“ komanda didžiuojasi, pelniusi pirmaujančių pasaulyje novatorių reputaciją LCD ir jutiklinių ekranų technologijų kūrime. Ji buvo pastatyta ant mūsų nenugalimo pasišventimo ir laiko, mokymosi bei išteklių skyrimo naujų technologijų kūrimui. Paimkime pavyzdį: LCD matricoje UV2A technologija, kuri yra „Sharp“ sukurtų medžiagų kombinacija, išgaunanti ultra didelį kontrastą ir raišką. Be to, efektyviausias foninis apšvietimas užtikrina iš kojų verčiantį energijos sąnaudų efektyvumą.