Susisiekite su mumis

Sveikiname apsilankius „Sharp“

„Sharp“ jau ilgiau nei šimtmetį išradinėja unikalius produktus ir sprendimus, kurie teikia naudą visuomenei ir įmonėms. Mūsų įsitikinimai nuo tada nė kiek nepakito: ambicijos nepriekaištingumui.

Mūsų istorija prasidėjo nuo niekad neatbunkančio mechaninio pieštuko išradimo (iš ten ir pavadinimas „Sharp“, lietuviškai – aštrus, smailus) ir žengė tolyn su nesiliaujančia novatoriškų produktų srove. Mes į komercinę rinką išleidome, pavyzdžiui, pirmuosius japoniškus televizorius ir radijo imtuvus, kaip ir pirmuosius pasaulyje LCD kalkuliatorius. Bet tai tebuvo pradžia.

Praėjus visam šimtmečiui, mes ir toliau kuriame apdovanojimus pelnančius novatoriškus produktus įvairiausioms sritims nuo dokumentų tvarkymo sprendimų iki valdymo paslaugų, vizualinių sprendimų, energijos gamybos sprendimų ar kasos sistemų.

Įkvėptas dizainas

Varomoji mūsų tyrimų ir plėtros jėga – ne tik sukurti geresnes jau egzistuojančių produktų versijas. Mes siekiame daugiau. Namuose, darbe ir bet kur kitur mūsų misija – kurti ir įkvėpti vienetinius produktus ir sprendimus, kurie pagerintų žmonių visame pasaulyje gyvenimo kokybę.

Versle mūsų apdovanojimus laimintys produktai padeda mažinti kaštus ir didinti darbo efektyvumą, informacijos srautą padarant saugų ir nereikalaujantį pastangų.

Namuose mūsų buitinė elektronika gali prisidėti prie komforto ir paįvairinti namų pramogas, o mūsų pažangios saulės energijos bei energijos valdymo sistemos gali sumažinti anglies pėdsaką ir sutaupyti pinigų.

„Sharp“ ir aplinkosauga

„Sharp“ organizacija labai rimtai žiūri į pareigą tausoti aplinką. Nuo produkto dizaino iki gamybos, pakavimo, energijos sąnaudų ir net atitarnavusių produktų utilizavimo mes darome viską, kad mažintume atliekų kiekį ir tausotume išteklius.

„Sharp“ dokumentų tvarkymo sprendimai

„Sharp“ gaminamų spausdintuvų asortimentas nuolat tobulėja: nuo kompaktiškų, bet daug ką sugebančių iki galingų gamybinės klasės mašinų moderniam spausdinimui. Kiekvienas papildomas „Sharp“ optimizuotais programinės įrangos sprendimais, užtikrinančiais didesnį produktyvumą ir neprilygstamą investicijos grąžą.

„Sharp“ vizualiniai sprendimai

„Sharp“ gamina pažangiausias pasaulyje plokščiųjų ekranų technologijas. Mūsų interaktyvieji ekranai, videosienos, didelio formato ekranai skaitmeninei reklamai bei profesionalūs ekranai yra idealūs misijų valdymo centrams, mažmeninės prekybos vietose, TV studijose, dizaino studijose ir visur, kur neapsieinama be didelio tikslumo ekranų.

„Sharp“ valdymo paslaugos

„Sharp“ valdymo paslaugos transformuoja produktyvumą, pagerindamos biuro darbo apimtis per dokumentų gyvavimo ciklą, taip pat užtikrindamos, kad jūsų IT infrastruktūra, serveriai ir tinklai būtų patikimi, saugūs ir efektyvūs.

„Sharp“ energijos gamybos sprendimai

„Sharp“ energijos technologija yra naudojama milijonų klientų visame pasaulyje. Mūsų įsipareigojimas inovacijai nulėmė gyvenimus keičiančių privalumų saulės energijos, baterijų ir energijos valdymo srityse.

Suraskite savo saulės energijos sprendimą:
- Energijos sprendimų apžvalga
- Saulės moduliai
- Akumuliatorių sprendimai